Program "Zyskaj formę w 10 tygodni" to międzynarodowa kampania, która ma już tysiące fanów na całym świecie. Za pośrednictwem platformy internetowej www.zyskaj-forme.pl, po wykupieniu na nią dostępu, otrzymujemy kompleksowy program, który krok po kroku pozwala na zgubiebie zbędnych kilogramów. Oglądając 30 krótkich filmików z udziałem Kasi Skrzyneckiej i jej męża Marcina Łopuckiego, możemy wspólnie ćwiczyć i gotować z polskimi ambasadorami kampanii.

Reklama

Dodatkowo można skorzystać ze specjalnej aplikacji, która pozwala na systematyczne zapisywanie swoich postępów i sukcesów. Można również sięgnąć po liczne przepisy (w formie pdf) i zestawy ćwiczeń.

Jesteśmy tu po to by zdradzić Ci pewne tajemnice, które pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy, zyskać wspaniałą kondycję, świetną formę i sylwetkę w ciągu zaledwie 10 tygodni. Ja sama, dzięki temu programowi wróciłam do swojej szczupłej sylwetki sprzed ciąży. Dzięki temu programowi mężczyźni tak jak Marcin będą mogli skutecznie pracować nad swoją forma i doskonałą sylwetką - zachęca na filmiku promującym kampanię Kasia Skrzynecka.

Zdrowie dziennik.pl na Facebooku: polub i bądź na bieżąco >>>