Sposób chodzenia kobiety zdradza, czy ma udane życie intymne, a konkretnie – czy często osiąga orgazm pochwowy - dowodzą belgijscy naukowcy z Institut d'itudes de la famille et de la sexualiti na Universiti Catholique de Louvain w Louvain-la-Neuve.

Reklama

Czytaj także: Orgazm na siłowni? Tak! Podczas tych ćwiczeń... >>>

Uczeni przeprowadzili ciekawy eksperyment z udziałem kobiet. Poprosili panie o opowiedzenie, jaki mają seks i czy doświadczają orgazmów, a jeśli tak, to jak często. Następnie nagrali wolontariuszki podczas spacerów. Te filmy trafiły do oceny seksuologów, którzy opisywali jakość życia pań, nie znając ich historii.

Okazało się, że seksuologowie dobrze wskazywali kobiety, które regularnie doświadczają orgazmów pochwowych – informuje „Daily Mail”.

Naukowcy zwrócili uwagę na fakt, że kobiety, które przeżywają orgazm pochwowy, są w lepszej kondycji psychicznej. Co również zdradzał sposób ich chodzenia – widać było, że mięśnie są rozluźnione.

W jaki sposób chodzą kobiety, które regularnie osiągają orgazm? Płynnie, pewnie, energicznie i zmysłowo. Mięśnie podczas ruchu nie są spięte, lecz nawet wiotkie. Osiąganie orgazmów pochwowych wpływa także na prawidłową pracę miednicy i elastyczność kręgosłupa.

Zdrowie dziennik.pl na Facebooku: polub i bądź na bieżąco >>>