"Na ten typ nowotworu częściej chorują zwolennicy piwa"

| Aktualizacja:

Rak nerki jest wykrywany w naszym kraju coraz częściej. Coraz większe są jednak możliwości jego leczenia – powiedzieli we wtorek eksperci podczas konferencji prasowej w Warszawie. Wśród czynników ryzyka, które mogą prowadzić do zachorowania na nowotwór nerek, wymieniali między innymi nadwagę, otyłość, nadciśnienie tętnicze krwi, palenie tytoniu, a nawet zamiłowanie do częstego picia piwa.

wróć do artykułu
 • ~Iwan z Rosji
  (2018-05-16 09:34)
  Coraz więcej żywności z zagranicy = coraz więcej nowotworów.
 • ~wsiowygoopeck
  (2018-05-16 13:57)
  Co to za ierdolamento - pszeca wszyscy pepiki to miłośnicy piffa!
 • ~żart
  (2018-05-16 13:31)
  To prawda. Od siebie dodam że na syfa, najczęściej chorują Ci, którzy to piszą (strachy na wróble). Statystyki wymyślili aby się bawić, a nie straszyć (porządnych ludzi).
 • ~olaa L
  (2018-05-16 23:02)
  dziewięć lat temu, po mammografii stwierdzono u mnie guzek w piersi.No i się zaczęło..skierowanie na onkologię.Ponieważ na raka zmarła moja mama i siostra, to się napatrzyłam co znaczy chemioterapia, która nic nie dała a zrobiła z nich wraki.Ja, postanowiłam, że mam to gdzieś.Nigdzie nie idę , co będzie to będzie.Zaczęłam stosować i stosuję do dziś swoje sposoby.Guzek jak ziarnko ryżu , jaki był , taki jest i nie daje o sobie znać.Żyję do dziś, nic mi nie dolega.Koleżanka która pojechała na onkologię , a była ze mną na badaniu, nie żyje już od 7 lat.Intuicja mi podpowiedziała, co mam robić. jednym z produktów kótre stosuję to ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % można takie produkty dostać tu konopiafarmacja pl Warto jej słuchać i wspomóc leczenie też innymi produktami

Może zainteresować Cię też: