Rak mózgu daje (nie)typowe objawy. Poznaj je

| Aktualizacja:

Glejak to nowotwór, który umiejscawia się w ośrodkowym układzie nerwowym. Powstaje z komórek glejowych. Ważne jest, aby poznać jego objawy i w razie potrzeby udać się jak najszybciej do lekarza.

wróć do artykułu
  • ~Iza
    (2017-03-06 21:59)
    To straszne, że takie choroby istnieją...
  • ~Paweł1982
    (2017-02-27 16:12)
    Czyli pacjent jak się nie robi nic to żyje 3 miesiące, a jak go nafaszerują chemioterapią i lekami to pożyje "aż" 9 miesięcy dłużej. Przecież to jest jedno wielkie oszustwo i trucie ludzi! Raka można wyleczyć bez chemioterapii. Chemioterapia opiera się na jednych z najbardziej toksycznych substancji znanych na świecie. A wiele można osiągnąć alkalizując organizm (rak nie znosi środowiska alkalicznego a doskonale się czuje w kwaśnym) - odstawić cukier (ciastka, słodzenie herbaty, syrop glukozowo-fruktozowy w sokach), herbatę czarną - zastąpić zieloną, pieczywo - zwłaszcza to tanie badziewie z marketów, dużo owoców i warzyw - jabłka, dynie, cukinie, bakłażany, brokuły, cytryna, greifruty, arbuz, awokado (także pestka - ma dużo witamin B, wit. D i K). Polecam książkę dr Ratha i dr Niedźwiedzki "Zwycięstwo nad rakiem". Chemioterapia to nie leczenie. To przedłużanie agonii. Chcesz wyleczyć raka? Oczyść swój organizm.
  • ~qqq
    (2017-02-25 09:15)
    W Niemczech (Monachium) nieoperacyjne w Polsce przypadki guza mózgu leczą skutecznie protonoterapią której koszt refunduje NFZ, tyle że procedura w NFZ jest tak długa, że w tym czasie pacjent umrze. Straszne jest to że w Polsce człowiek skazany na śmierć, jest w RFN uleczany, w sumie za nie największe pieniądze, biorąc pod uwagę że ceną jest życie.
  • ~ciamna pani magister
    (2017-02-23 10:42)
    U mnie 25 lat temu wykryto guza piersi wielkości śliwki. Nie pozwoliłam zrobić żadnego badania - ani mammografii ani biopsji. Dzięki temu ŻYJĘ.i mam się bardzo dobrze. Koleżanki, które SAME wyszukały sobie guza i poddały się procedurom , wąchają kwiatki od spodu.
  • ~dr Janusz
    (2017-02-05 00:46)
    zobaczcie ciekawe testy sugerujące ze cos zlego się w nas dzieje można przeprowadzić samemu , zobacz www psycholog net
  • ~Qla
    (2017-02-04 01:09)
    U mnie wykryto glejaka w wieku 16 lat, operacja w Krakowie przez dr Krzyszkowskiego żadnych radio i chemioterapii pomimo pozostawienia zwapnien, obecnie mam 39 lat żonę wspaniałego synka, kontrola RM co kilka lat. Życzę wszystkim tyle szczęścia
  • ~ON
    (2017-01-29 16:58)
    zobacz na www rentgen com
  • ~ada
    (2017-01-24 14:05)
    spradz na www neurolog waw pl
  • ~pafcioo
    (2016-11-28 17:47)
    Jeśli kogoś interesuje literatura dotycząca raka, to mogę doradzić zapoznanie się z książką pod tytułem ,,Ja, Ovosan.
  • ~Skad my to znamy
    (2016-10-19 09:15)
    Glowne objawy raka mozgu to: Kolowacizna, Otepienie i Defekacja, jak rowniez parcie na PrzeszkOdy.
  • ~ewa koby
    (2016-10-11 20:45)
    zabraniam uzywania pojecia choroba jako rak ...nie istnieje to srodowisko zycia i czlowieka jest rakotworcze a ten caly medykament industry to uzywaja ewa koby
  • ~lekarz
    (2016-10-11 12:48)
    A takze bieganie za pilka - wystarczy popatrzec na Donalda Tuska.
  • ~stp
    (2016-10-07 05:26)
    tylko marihuana, nie ma co owijać w bawełnę, to nie zabawa, ani dopust boży. Nie pomaga ?Zwiększać dawki.
  • ~hwwwxD
    (2016-10-03 08:31)
    Nie wiedziałem jej
  • ~ewa koby
    (2016-09-11 20:24)
    glejki na glowie maja lekarze urzednicy farma industry naduzywaja pacjentow na medykamenty ktore ich robia kaput wiecie ewa koby
  • ~Kontemplyta
    (2016-09-09 13:42)
    Bardzo dobry artykuł. Jest 9000 przypadków rocznie glejaka wielopostaciowego w Polsce, a czas przeżycia wg. Instytutu M. Skłodowskiej-Curie, W-wa to 16 miesięcy. Chirurgia pozostawia okaleczenie w postaci porażenia połowiczego (jak u rzecznika SLD). By zmniejszyć ten efekt konieczna jest chemioterapia celowana poprzez samowchłanialny implant doczaszkowy - co w Polsce jest w powijakach.Próbowałem to ruszyć z miejsca, ale mnie przeczołgali w ursynowskim areszcie przez dobę i skazali bez rozprawy sądowej na prace społeczne. Podziękujcie chłopakom od Waldemara Pawlaka, którzy rządzili w owym czasie w samorządzie ursynowskim.
  • ~scharon
    (2016-09-07 06:30)
    Moja żona glejak wielopostaciowy od diagnozy do śmierci równy rok w tym dwie operacje . Zastanawiam sie chociaż minęło 11 lat czy był sens męczyć tak długo człowieka , oczywiście nadzieja. Pozdrawiam
  • ~ewelina
    (2016-09-06 13:21)
    Dużo artykułów znalazłam na temat zwalczania raka przez wyciąg z ogórka morskiego. Osobie z najbliższej rodziny pomaga. Dużo artykułów można o tym znaleźć, tylko dosyć trudno kupić, mnie udało się na allegro
  • ~Tworki pozdrawiają resztę wariatów
    (2016-08-22 16:31)
    a co można wywnioskować po objawach Macierewicza ?
  • ~HwwD
    (2016-08-16 22:59)
    Leczenie chemioterapią to jest przedłużanie agonii pacjenta tylko po to by wyssać z pacjenta jak najwięcej pieniędzy. Polecam ksiażkę "Świat bez raka". Autorem jest G. Edward Griffin.

Może zainteresować Cię też: