Czy grozi nam pandemia grypy? "Wszystko jest przed nami"

| Aktualizacja:

Powszechne szczepienia przeciwko grypie to korzyść dla zdrowia, oszczędności dla budżetu i zabezpieczanie przed stale zagrażającą pandemią – zauważyła prof. Lidia Brydak.

wróć do artykułu
 • ~Ość
  (2017-10-18 08:08)
  Bardzo ciekawe... mamy szczepić ciężarne i planujące ciążę, tylko na wszystkich ulotkach jest napisane, że pacjentka robi to na własną odpowiedzialność i firma farmaceutycznie nie ponosi odpowiedzialności za powikłania. O tym jakie to mogą być powikłania i co jest przeciwwskazaniem do szczepienia oczywiście nie ma słowa i ani lekarz ani pielęgniarka nie potrafią wytłumaczyć. I dziwić się że ludzie uwierzą w każdą bzdurę wyczytaną w internetach ..?
 • ~Solo
  (2017-10-18 06:43)
  Ja się nie szczepię od kilku ładnych lat i w ogóle nie choruję. Gdy przyjmowałem szczepionkę, zawsze dopadało mnie jakieś przeziębieniowe choróbsko. Dzieci - rozumiem, organizm młody, jeszcze nie nabrał odporności ale starsi, to już sprawa indywidualna. Kto uważa, że warto, niech się zaszczepia. Marketing szczepionek jest niepotrzebny.
 • ~TWARDZIEL z Norge
  (2017-10-27 21:58)
  Co naprawde nam grozi, to "TOTALNE ODEJSCIE" tzw. totalnej oPOzycji..... :)))) KODziarstwo juz gdzies POzdychalo, a UBeckie = PO-WSIarze sa juz dawno na tej samej POchylej prostej..., to TYLKO kwestia czasu.... :)))))))))
 • ~Ewa z USA.
  (2017-10-19 17:22)
  Sol i cukier duze stezenie (marmolada ,dzemy ),chamuja drobnoustroje.Trzeba nasycic komorke , to wszystkie infekcje uciekaj i gina bo nie maja zadnej szansy przezycia .Raz na miesiac jesc surowe bialko z jajka naturalna szczepionka ..Na zime jesc wieprzowine bialko zwierzece poprawia kondycje organizmu (

Może zainteresować Cię też: