Dziennik Gazeta Prawana logo

Alzheimer – choroba całej rodziny

8 grudnia 2020, 18:57
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
mózg alzheimer parkinson
<p>mózg, alzheimer</p>/Shutterstock
Choroba Alzheimera to choroba neurodegeneracyjna, która prowadzi do otępienia. Cierpią na nią głównie osoby po 65. roku życia i w efekcie potrzebują dużo pomocy ze strony członków rodziny.

O opiece nad starszymi osobami z Alzheimerem opowiedzieli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Prezes Stowarzyszenia Nowe Perspektywy Monika Dudek.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło x-news
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj