Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zdrowotne postanowienia noworoczne

31 grudnia 2012, 15:04
Kiedy ostatnio robiłeś morfologię krwi? I czy raz w roku wykonujesz cytologię? Czas się wziąć za profilaktykę. Ale nie tylko. Warto zadbać o zbilansowaną dietę, zdrowy tryb życia bez używek i więcej snu. Dużo tych zmian? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i planu działania na rok 2013. Powodzenia!
Kiedy ostatnio robiłeś morfologię krwi? I czy raz w roku wykonujesz cytologię? Czas się wziąć za profilaktykę. Ale nie tylko. Warto zadbać o zbilansowaną dietę, zdrowy tryb życia bez używek i więcej snu. Dużo tych zmian? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i planu działania na rok 2013. Powodzenia! / Shutterstock
Witając Nowy Rok, zwykle obiecujemy sobie zmiany w życiu. Najczęściej chcemy schudnąć, więcej ćwiczyć i rzucić palenie. Ale nie tylko. Zobacz, jakie jeszcze postanowienia noworoczne służą zdrowiu i co robić, by ich dotrzymać.
Reklama
Reklama
Tematy:
badanie profilaktyka dobra dieta zdrowy styl życia postanowienie noworoczne wizyta u lekarza zdrowie

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • luk1407
  2012-12-31 18:01:48
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  0
 • ciotazpo
  2012-12-31 17:24:33
  Moje POstanowienie jest proste...
  PO zawsze i wszędzie je..ne będzie..
  Pozdrawiam
  0
 • jacek
  2012-12-31 18:02:48
  Prawdziwy POlak palenia nie może rzucić!.Z czego utrzyma się ryży gang jeśli nie z akcyzy.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama