Dziennik Gazeta Prawana logo

Michaelowi Douglasowi zostało kilka miesięcy życia? [WIDEO]

15 marca 2016, 22:40
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Michael Douglas
Michael Douglas/Shutterstock
Zagraniczne portale donoszą, że aktor ma nawrót raka.

Przez kilka lat gwiazdor zmagał się z nowotworem gardła. Media twierdzą, że tym razem terapia może nie pomóc. Głos w sprawie zabrał jednak rzecznik prasowy Douglasa. - - podał do wiadomości mediom. Czy to jedynie plotki?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj