Dziennik Gazeta Prawana logo

Niepłodność problemem wielu par. In vitro szansą na posiadanie dziecka

20 stycznia 2022, 21:47
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Test ciążowy, starać się o dziecko
<p>Test ciążowy, starać się o dziecko</p>/Shutterstock
W Polsce na niepłodność cierpi blisko 1,5 miliona par. In vitro to dla wielu z nich jedyna szansa na posiadanie dziecka.

Na taką procedurę zdecydowali się Katarzyna i Krzysztof Pytnerowie.

O swoich doświadczeniach opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Ile pieniędzy wydali na zabiegi?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło x-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj