Od zachwytu po totalną krytykę: dieta dr Dąbrowskiej. Na czym polega?

| Aktualizacja:

Dieta warzywno-owocowa z racji bardzo niskiej kaloryczności jest odmianą postu leczniczego.

wróć do artykułu
 • ~poziomeczka
  (2019-05-29 13:40)
  na mnie ta dieta nie podziałała, po nie wyłącznie głowa mnie bolała i najchętniej z łóżka bym się nie ruszała. lepsza dla mnie jest dieta pudełkowa z lightdiet po niej przynajmniej dobrze się czuję.. wydaje mi się, że po diecie Dąbrowskiej to pewnie efekt jojo by był gwarantowany...
 • ~Anna
  (2019-05-30 16:44)
  Co za bzdety z tymi opisami pod artykułem dieta dr Dąbrowskiej odchudza i oczyszcza organizm
 • ~anna
  (2019-05-30 09:44)
  zamówiłam figurena ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na figurena i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam figurena.
 • ~Ulka
  (2019-11-13 20:45)
  Dieta Pani dr Dąbrowskiej jest naprawdę cudowna. Ja wyleczyłam dzięki niej boreliozę!!!!Serie antybiotyków nie pomogły. Potem przerwa wakacyjna i kolejna tura antybiotyków w zapowiedzi lekarza w por.zakaźnej. Nie czekałam. Zrobilam w siepniu 4 tygodnie postu Daniela, w domu, słuchając wykładów Pani dr Dąbrowskiej, czytając Jej książeczki. Wyniki wszystkich badań zrobionych w październiku - wzorcowe!!!Po boreliozie ani śladu. Znikły też guzki na tarczycy, problemy ginekologiczne, nadciśnienie, no i przy okazji pięknie schudłam. To naprawdę działa cuda. Dziękuję Pani doktor z całego serca.