Pozbądź się toksyn. Oczyść organizm przed wakacjami

| Aktualizacja:

Wahania nastrojów, uczucie niepokoju i poddenerwowanie, niski poziom energii, senność, łaknienie słodyczy, ból głowy czy niestrawności – w ten sposób nasz organizm daje sygnały, że ma za dużo toksyn i w związku z tym nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Zdrowie na zewnątrz, rozpoczyna się od harmonii wewnątrz i tylko eliminacja nadmiernej ilości złych substancji z poszczególnych narządów zapewni dobre samopoczucie i kondycję. Warto o to zadbać już teraz, by okres wakacyjny rozpocząć w zdrowym ciele...

wróć do artykułu
 • ~Monia
  (2018-06-20 10:29)
  U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Slimunox.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.
 • ~Dzima
  (2018-06-23 23:12)
  Z takimi rzeczami warto uwazac, zeby sobie nie rozregulowac metabolizmu. Ja po takich oczyszczaniach skonczylam ze skretem jelit i potem dopiero kuracja intesta pomogla moim jelitom wrocic do normy..
 • ~jan kowalski
  (2018-06-18 23:25)
  boshe, co za brednie...
 • ~marzena
  (2018-06-19 13:22)
  coś w tym musi, być,b o jak ja zaczęłam się oczyszczać, to stan mojej cery polepszył się odrobinę, potem bardzo pomógł mi krem cetaphil da ultra, dzieki któremu trądzik zniknął całkowicie, a moja skóra jest idealnie nawilżona i ukojona teraz. Więc pielęgnacja też dużo robi :)

Może zainteresować Cię też: