Suplement diety Capsiplex Plus już zdołał podbić Amerykę. W ciągu trzech dni od chwili jego pojawienia się na rynku sprzedano ponad 50 tys. opakowań. Preparat zawiera wyciąg z czerwonej papryki, który podnosi poziom serotoniny, przez co następuje szybsze spalanie kalorii, zmniejszenie łaknienia i podniesienie metabolizmu.

Reklama

Wielka Brytania oczekuje na nadejście tabletki, a u producenta już złożono 25 tys. zamówień na odchudzający preparat. Duże nadzieje pokładają w nim również specjaliści z brytyjskiego Departamentu Zdrowia (NHS), którzy już okrzyknęli go "cudowną tabletką". Produkt będzie dostępny jedynie w wybranych aptekach i domu towarowym Harrods.

Chcieliśmy stworzyć preparat odchudzający, który zniweluje przyrost masy ciała, a także stany depresyjne, które często towarzyszą odchudzającym się - wyjaśnił rzecznik marki.

Zdrowie Dziennik.pl na Facebooku: polub i bądź na bieżąco >>>

Jak na razie nie wskazano żadnych efektów ubocznych wynikających ze stosowania tabletki. Certyfikatem ich skuteczności mogą być również głosy celebrytów, którzy sięgnęli po preparat, m.in. Brad Pitt, Jennifer Lopez i Britney Spears.

Reklama