Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Ognisko odry w szpitalu MSWiA. Placówka zamknięta

16 stycznia 2019, 15:18
Jak poinformowała doktor Marleta Zienkiewicz ze szczecińskiego szpitala, odrę stwierdzono u personelu medycznego. Nosicielem wirusa jest salowa pochodząca z Ukrainy. Doktor Zienkiewicz przekazała w rozmowie z Radiem Szczecin, że kobieta w czasie Świąt Bożego Narodzenia przebywała na Ukrainie i dopiero po powrocie do Polski stwierdzono u niej objawy zarażenia wirusem odry. W tej sytuacji dyrekcja szpitala MSWiA zdecydowała o zamknięciu placówki do odwołania.
Jak poinformowała doktor Marleta Zienkiewicz ze szczecińskiego szpitala, odrę stwierdzono u personelu medycznego. Nosicielem wirusa jest salowa pochodząca z Ukrainy. Doktor Zienkiewicz przekazała w rozmowie z Radiem Szczecin, że kobieta w czasie Świąt Bożego Narodzenia przebywała na Ukrainie i dopiero po powrocie do Polski stwierdzono u niej objawy zarażenia wirusem odry. W tej sytuacji dyrekcja szpitala MSWiA zdecydowała o zamknięciu placówki do odwołania. / PAP / Marcin Bielecki
Szpital MSWiA przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie został zamknięty – podało Radio Szczecin. Wstrzymano przyjęcia nowych pacjentów, na teren szpitala nie są wpuszczane osoby postronne z zewnątrz. Wszystko przez stwierdzone na terenie placówki ognisko odry.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
szpital Szczecin Odra szpital MSWiA wirus odry :MSWiA

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama