Szansa dla polskich lekarzy i pielęgniarek. Brytyjski rząd obiecuje

| Aktualizacja:

Brytyjski rząd zapowiedział w piątek, że jeśli pozostanie u władzy po wyznaczonych na 12 grudnia wyborach, wprowadzi ułatwienia dla lekarzy i pielęgniarek chcących podjąć pracę w publicznej służbie zdrowia NHS, co ma zrównoważyć braki kadrowe spowodowane brexitem.

wróć do artykułu
 • ~lester
  (2019-11-09 16:56)
  Ja tam nie wieze brytolom I jankesom bo jak potrzebuja to wykorzystaja jak tylko moga a potem zmywanie garow ,praca kelnera jako przyklad Polscy zonierze,general Anders I inni nawet zasluzeni w wywiadzie brytyjskim zostali na dnie z glodowa placa I bez obywatelstwa
 • ~Tev
  (2019-11-09 14:24)
  Kto może niech ucieka z tego kaczego łajna
 • ~emerytka
  (2019-11-09 10:49)
  A może by bogaci Anglicy zapłacili biednej Polsce za wykształcenie każdej polskiej pielęgniarki i każdego polskiego lekarza, którzy u nich pracują .Te pieniądze są nam potrzebne na kształcenie nowych lekarzy i pielęgniarek.
 • ~Hipokryzja+
  (2019-11-08 19:50)
  Polska,PIS powinien dać szansę na powrót lekarzy i pielęgniarek,a PIS się chwali, że załatwił szansę pozostania w Anglii tych potrzebnych zawodów w Polsce.
 • ~oplö,.
  (2019-11-08 19:09)
  "...co pozwala nam kontrolować liczbę (imigrantów) przy jednoczesnym otwarciu na kluczowe zawody"- czyli leca na gotowe. Polski podatnik oplaci ksztalcenie lekarzy i pielegniarek, a Australia albo kto inny mu je zgarnie.........Oczekuje od nowego rzadu, ze wprowadzi obowiazek zaplaty za kazde studia dla osob, ktore po wyksztalceniu sie beda chcialy wyjechac.

Może zainteresować Cię też: