Antyfiltrowcy równie niebezpieczni jak antyszczepionkowcy. Rośnie nowa siła

| Aktualizacja:

Do prężnie działającego ruchu antyszczepionkowców dołączyli antyfiltrowcy. Podobnie jak ci pierwsi rozpowszechniają opinie, które mijają się z prawdą i nie są poparte żadnymi badaniami naukowymi. O tym, jak bardzo się mylą i jak bardzo – stosując się do „swoich zaleceń” – mogą zaszkodzić zdrowiu, rozmawiamy z dermatologiem.

wróć do artykułu
  • ~W.Borsa
    (2019-06-28 21:35)
    Głupców nie sieją – sami się rodzą i wykorzystują to OSZUŚCI – nawet ci „święci”.
  • ~MT
    (2019-06-28 21:38)
    Myslalem ze sa granice glupoty moich rodakow. Antyszczepionkowcy i antyfiltrowcy przesuwaja te granice daleko....
  • ~ludzie mądrzeją
    (2019-06-28 21:57)
    Zarówno szczepionki jak i filtry UV sa silnie toksyczne. Filtrów unikac przez unikanie nadmiaru slonca, a szczepionek unikac, żeby zachować zdrowie i zycie.
  • ~PaaB2
    (2019-06-28 22:06)
    Antyflitrowcy krzydzą siebie, a antyszczepionkowcy także tych którzy nie mogą się zaszczepić.
  • ~NOR
    (2019-06-28 23:04)
    Co za bzdury tak ta dochtor wygaduje . Kremy sa na bazie chemicznej , ktore wchlania nasza skora i sa niebezpieczne . Uzywam kokosowy olej , jest dobry dla skory , ale wtedy sie wolniej opalam aby skora sie przyzwyczaila . Olej sezamowy chroni przed UV i jest naturalny i jest dobry do naszej cery .
  • ~Stop cenzurze internetu
    (2019-06-28 23:48)
    To zmarłe dziecko okrzyknięte polskim Alfie Evansem tak się naukowo uzdrowiło po szczepieniu na pneumokoki, że aż musieliście komentarze pod artykułem wyłączyć. Tyle są warte te wasze naukowe kłamstwa...
  • ~Ludzie glupieja
    (2019-06-29 06:06)
    A niech glupcy choruja i z d y c h a ja , bedzie ich mniej!
  • ~to dziwne
    (2019-06-29 07:19)
    Aborygeni australijscy, m***ni Afrykańczycy, Indianie z dorzecza Amazonki - chodzą prawie nago, więc powinni masowo umierać na raka skóry. A jakoś żyją... i nieźle się rozmnażają.
  • ~He he he he he he he he
    (2019-06-29 20:42)
    Antyszczepionkowców wyeliminuje sama ewolucja. I może najwyższa pora, bo by się mogło wydawać, że Darwin nie miał racji. A tu w sukurs przyszli mu antyszczepionkowcy.
  • ~wcale nie równie
    (2019-06-29 22:33)
    Nie są równie groźni, bo najwyżej zwiększają prawdopodobieństwa, że sami dostaną raka skóry, który jednak nie jest zaraźliwy. W odróżnieniu od odry.
  • ~Kasia
    (2019-07-01 06:51)
    Kremem z filtrem to się trzeba posmarować jak się planuje np. Siedzenie nad wodą. Czyli 5-7razy w roku. I tyle.
  • ~Ość
    (2019-07-01 08:25)
    Kurcze, dr n. med. a nie potrafi odpowiedzieć na pytanie! Czy kremy z filtrem faktycznie chronią skórę czy są wymysłem koncernów? Oczekiwałam wyraźnej odpowiedzi: Tak albo nie... a dostajemy rozważania o szkodliwości promieniowania. Takie wywiady PRZYCZYNIAJĄ się do szerzenia tych masowych histerii antynaukowych (szczepionkowych czy filtrowych) zamiast je łagodzić. Ech...
  • ~antypicer
    (2019-07-02 17:27)
    Przez wiele lat aplikowałem sobie filtry i powstawały na skórze różne naczyniaki, brodawki itp. Kiedy przestałem od kilku lat - nic nowego nie powstaje. Dziękuję!
  • ~tolo
    (2019-07-03 00:46)
    chciałbym by moja teściowa przestała się szczepić przeciw grypie i nie używała kremów z filtrem
  • ~Bebok
    (2019-07-03 10:09)
    a co ma piernik do wiatraka, antyszczepionkowcy szkodzą innym a antyfiltrowcy tylko sobie a z nachalną promocją i wciskaniem filtrów UV to całkowita racja
  • ~Cynik
    (2019-07-08 19:12)
    Ludzie wierzący w głupoty o BigPharmie mam dla was wiadomość: nie wzywajcie karetki, gdy wam sie coś dzieje. Bądźcie męczennikami swojej sekty upośledzonych na umyśle i umrzyjcie w imię swojej sekty.
  • ~barb
    (2019-07-24 14:02)
    można znaleźć kremy, które mają dobry skład, trzeba tylko dłużej poszukać

Może zainteresować Cię też: