Dziennik Gazeta Prawana logo

Liczba zakażonych wirusem HIV nadal rośnie. Dlaczego?

12 marca 2018, 21:24
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Badanie w kierunku HIV
Badanie w kierunku HIV/Shutterstock
W Suazi, niewielkim państwie w południowej Afryce, mężowie mogą mieć po kilka żon. Taka aktywność seksualna znacząco wpływa na rozprzestrzenianie się wirusa HIV wśród mieszkańców kraju.

O tym, jak władze tego kraju walczą z wirusem, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" doradca i edukator HIV/AIDS Magdalena Ankiersztejn-Bartczak. A jak wygląda sytuacja w Polsce?

Źródło: Agencja X-News

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj