Prof. Colin Thomas jest współautorem światowego bestsellera "The China Study" ("Nowoczesne zasady odżywiania") oraz autorem ponad 300 publikacji z zakresu zdrowia i odżywiania. Był również członkiem wielu komisji eksperckich tworzących politykę dotyczącą zdrowia i żywienia w USA. Oprócz tego zaprezentował swoje pomysły w kilku filmach dokumentalnych (m.in. "Widelce zamiast noży"). Jest także założycielem Centrum Badań nad Żywieniem.

Reklama

28 maja w Poznaniu będzie miał miejsce pierwszy i jedyny w Polsce występ Profesora, a poznańskie seminarium jest częścią Europejskiego Tournee Profesora.

Seminarium będzie tłumaczone na język polski. Podczas niego będzie również możliwość zadawania pytań i wzięcia udziału w dyskusji. Ponadto wydarzeniu temu towarzyszyć będzie I edycja Poznańskich Dni Zdrowia, podczas których będzie można porozmawiać z ekspertami z obszaru naturalnej medycyny i zdrowia (przewidziano między innymi konsultacje lekarzy TCM oraz spotkania z dietetykami i naturoterapeutami) oraz poznać najnowsze trendy w dziedzinie zdrowia i zdrowego stylu życia, ekologii, suplementacji oraz naturalnej medycyny. Zaprezentowane zostaną też firmy produkujące zdrowe i ekologiczne produkty.

Więcej informacji na temat Profesora, jego twórczości a także biletów na stronie www.drcampbellpoland.com.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1324333587582888/.