Czy lody pomagają w leczeniu anginy?

| Aktualizacja:

Lody to ulubiony wakacyjny deser. Są pyszne, doskonale chłodzą, a ponadto są niskokaloryczne. Niektórzy uważają nawet, że działają leczniczo na stany zapalne gardła, a nawet anginę. Czy to prawda?

wróć do artykułu
 • ~dietetyk z apteki
  (2015-08-11 07:41)
  dodatek do komentarza poniżej .
  ProszŁ w wyszukiwarkę wpisać
  antybiotyki w mleku krowim kozim itd
  antybiotykiw hodowli ryb
  można nabyć również testery na zawartość m.in. antybiotyków w żywności hasło test na antybiotyki w żywności. Zostaniecie Pażstwo niemile zaskoczeni jak wileki jest rynek testerów jak i do czego stosuje się antybiotyki lub inne skałdniki w żywności niekoniecznie leczące między innymi anginę. Powodzenia i SMACZNEGO !!!
 • ~dietetyk z apteki
  (2015-08-11 07:34)
  Prawda jest taka iż lody leczą wiele przypadków chorobowycg w tym i anginę.
  Jak to się dzieje ? Bardzo proste. W mleku , z którego robi się lody są antybiotyki !!!
  Proszę poczytać dokładnie literaturę gdzie lekarze alarmują iż hodowcy drobiu ryb bydła wieprzy, stosują antybiotyki by zapobiegać chorobom. Apel lekarzy jest by hodowcy ściśle trzymali się losty dopuszczalnych antybiotyków!!! gdyż w momencie zagrożenia życia zwłaszcza chodzi tu o kobiety będące w cięży lub karmiące by zastosowany antybiotyk zadziałał. Coraz mniej jest antybiotyków, które rzeczywiście działają w momencie zastosowania przez lekarzy m.in. przez masowe stosowanie anytbiotyków w hodowli ogólnie pisząc żywności ilość działających antybiotyków jest prawie zerowa. Te kilka zastrzeżonych przez lekarzy jest stosowana przez hodowców w pogoni za zyskiem gdyż te które są na dopuszczalnych na masowość ich stosowania wszelkie choroby wśród hodowanego przez producenta zwierzyny są nieskuteczne stąd sięga po te zybronione antybiotyki. Także jeśli jesteś chory zjedz łososia z hodowli, kurczaka, trochę wołowinki troszkę wieprzowinki i jesteś nafaszerowany ANTYBIOTYKAMI !!! Lody są więc lekarstwem w ukrytym przez producenta właściwościach danego produktu. żadne bajki z powyższego artykułu o łagodzeniu etc. nie mają żadnego znaczenia to są zwykłe wymysły autora autorów. Prawda leży w ANTYBIOTYKACH z mleka zawartego w lodach !!!

  Zainteresowanych odsyłam do wpisania w wyszukiwarkę informacji o hodowlach RYB, KURCZAKOW: BYDŁA I SWIN ...
 • ~urlopowicz
  (2015-08-11 00:06)
  Nawet Tusk wychodzil z wody by jesc Pingwin lody.

Może zainteresować Cię też: