1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji na największym portalu zrzeszających ludzi zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS, swoje pozdrowienia wysłały gwiazdy.

Reklama

Kayah, Andrzej Piaseczny, Doda oraz aktor Sebastian Cybulski nagrali swoje wideo z pozdrowieniami dla użytkowników serwisu.

"Chciałbym was serdecznie pozdrowić i przytulić. Doskonale wiem, że każdemu człowiekowi potrzebne są słowa otuchy. Nie tylko wśród was, ale w każdej grupie są tacy, którzy trochę łatwiej potrafią znosić swój los i tych zwykle prosimy o to, żeby wspierali nas, mówili do nas dobre słowa, przytulali nas. I są ci, którzy takich słów i tego uścisku potrzebują. Dzisiejszy dzień nie jest szczególny, szczególny dzień jest codziennie. Życzę wam tyle radości i tyle pogody ducha, ile tylko potraficie w sobie znaleźć" - pozdrowił użytkowników serwisu Andrzej Piaseczny.

Serwis pozytywni.net to jedyna taka społeczność w sieci. "Od początku naszego istnienia staramy się realizować cele takie jak szerzenie tolerancji i podnoszenie świadomości społecznej. Zainteresowanie naszym serwisem ze strony gwiazd to doskonały sposób na realizację tych zadań. Głęboko wierzymy, że akcje takie jak ta mają wielki sens. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w jej przygotowanie" - napisali w czwartek administratorzy serwisu.