Dopadnie nas epidemia otępienia. Wszyscy jesteśmy zagrożeni

| Aktualizacja:

Liczba ludzi z otępieniem umysłowym może wzrosnąć trzykrotnie do połowy wieku. Takie szacunki przedstawili w specjalnym raporcie światowi eksperci.

wróć do artykułu
  • ~wyborca
    (2013-12-08 07:47)
    Niech do opinii publicznej dotrze informacja dlaczego tak wiele fluoru dodaje się do pasty do zębów,dlaczego dzieci w szkołach zmuszano do fluoryzacji zębów i kto pierwszy używał tej substancji do otępiania "niewolników".O skandalicznej chemizacji żywności i likwidacji Norm Żywnościowych też warto pamiętać.
  • ~przewodniczący
    (2013-12-06 09:41)
    otępiały i nie ruchawy wyborca jest najlepszy
  • ~Ostry
    (2013-12-06 08:00)
    Niech będą POtępieni za POlskie Otępienie.
  • ~kik
    (2013-12-06 07:12)
    Więcej boru do artykułów spożywczych, więcej kwasku cytrynowego i fluoru. Więcej aspartamu i glutaminianu sodu.
  • ~ale jednak pierwszy otępiały to prezio
    (2013-12-06 02:37)
    z kaczym dziobem...
  • ~Pol
    (2013-12-06 00:41)
    Epidemia otepienia to juz jest od 89 roku .
  • ~wladek
    (2013-12-05 22:38)
    Będą wystawiać tępych na listy wyborcze. Bo tępy klient nie awanturuje się i POpiera Wodza. ZAWSZE. Teraz jest ich 460-ciu.
  • ~observ
    (2013-12-05 22:15)
    część Polaków zwanych lemingami już epidemia tępoty
  • ~Hrabia Tobayski
    (2013-12-05 21:29)
    Ja tu tak jakby nie na temat - ale tylko pozornie, zwłaszcza, jeśli się czyta ze zrozumieniem (to dla tych, co ich jeszcze nie dopadło wspomniane otępienie!).

    Zawsze mnie niepokoi dziwny zestaw sformułowań stosowanych przez Tuska w jego wypowiedziach publicznych! Nie mają one wyrazistych konturów i zawsze podejrzewam, że Tusk świadomie unika precyzyjnego nazywania rzeczy po imieniu!
    Tak było i tym razem!
    Zapytany w piątek przez dziennikarzy, czy i kiedy podpisze dokument, Donald Tusk odpowiedział, że "wszystko na to wskazuje, że sprawozdanie nie zostanie podpisane"
    Dziennikarze pytają przecież Tuska wyraźnie - czy to on podpisze sprawozdanie Seremeta i kiedy on to zrobi - natomiast Tusk wyraźnie udaje, że nie wie, czy to on, czy może jednak ktoś inny - bo może "wszystko na to (mu) wskazuje", że będzie to już jakiś nowy premier, a może Tusk ma nadzieję albo najzupełniej pewne informacje z wielokrotnie sprawdzonego źródła, że na przykład "zmieni się" w międzyczasie, czyli do końca roku, ustawa o prokuraturze albo Konstytucja RP i on zostanie uwolniony od tego uciążliwego brzemienia podpisywania czegokolwiek?!
    W końcu na tym zielonym padole nie ma nic pewnego!!!
    W moim mniemaniu Tusk najbezczelniej w świecie za każdym razem, kiedy jest pytany konkretnie - ucieka od sedna rzeczy i rżnie głupa!
    Tak - uważam, że rżnie głupa, udaje Greka, próbuje robić ze mnie balona i pogrywa z nami w bambuko! Mam bowiem zwyczaj widzieć rzeczy takimi, jakie one w istocie są, i nazywać je po imieniu!
    Zresztą - zgodnie z zasadą, że przykład idzie z góry - dostrzegam to "zjawisko" w jego szerokim społecznym przekroju i kontekście! Na przykład tak zwani dziennikarze notorycznie - kiedy opisują (naganne) zachowanie jakiegoś uwikłanego w afery osobnika - używają zdumiewającego słówka "miał", czasami stowarzyszonego ze słowem "rzekomo" lub "podobno"!
    A więc na przykład pewien wiceminister "miał ustawiać wielomilionowe przetargi", pewien poseł "miał przekroczyć dopuszczalną prędkość o 60 kilometrów na godzinę" i tak dalej...

    Kiedyś - w bardziej normalnych czasach - kiedy pismacy znali jeszcze imię i filozofię Konfucjusza, a język w znacznym stopniu służył ludziom do poprawnego i zgodnego ze stanem faktycznym opisu rzeczywistości - zdanie: "pewien wiceminister miał ustawiać wielomilionowe przetargi" znaczyło tyle, że ów wiceminister został zobligowany do ustawiania przetargów (na przykład przez premiera lub innego zwierzchnika) i powinien był się z tego służbowego obowiązku ustawiania rzetelnie wywiązywać - bo inaczej oczekiwały go niemiłe służbowe konsekwencje (z utratą posady włącznie!).

    Dzisiaj co prawda utrata posady też mu czasami grozi, ale nie zawsze, a nawet jeśli - to z diametralnie odmiennych przyczyn - i to dopiero w odległej przyszłości - bo na razie ma się dobrze, a pobory są mu regularnie dostarczane do "pudła"!!!
    W podobnej kuriozalnej przestrzeni semantyczno-merytorycznej operuje zresztą sam prokurator Seremet (jako ten kurier do przekazywania tam, gdzie akurat trzeba, i żyrant do zatwierdzania kwot należnych aresztowanym wiceministrom) - czemu nie trzeba się nadmiernie dziwić - no bo skoro sam "niezależny" premier rżnie głupa - to dlaczego "niezależny" prokurator generalny ma sobie żałować?

    Dlatego nie dziwię się, kiedy tak zwana prasa epatuje nas tytułem:
    >>"Ile kranów wymieniono w prokuraturach". 600 stron od Seremeta<< , co wiernie oddaje nastrój i wystrój oraz opisuje objętość i merytoryczną zawartość dorocznego sprawozdania za rok 2012, jakie miał przedstawić Seremet Tuskowi. (z której to powinności wywiązał się na swój sposób już dawno!)

    Na dowód, że nie tylko mnie ten tytuł uderzył i rozbawił - swoim zwyczajem zacytuję zabawny wpis z pewnego forum internetowego - i tym miłym akcentem pożegnam Szanownych Czytelników.

    ~Świadek Koronny O Czystych Rękach!

    "Ile kranów wymieniono w prokuraturach". 600 stron od Seremeta

    NIE CZEPIAJCIE SIĘ SEREMETA!

    Przecież ktoś musi w końcu w naszym imieniu sprawdzić, czy w Polsce jest w kranie ta słynna ciepła woda - czy jej nie ma!
    Dlatego właśnie przede wszystkim w prokuraturach wszystkie krany powinny być sprawne i utrzymywane w stanie idealnym - powiedziałbym nawet - wzorcowym! Takie Pogotowie Weryfikacyjne! Czyli coś w rodzaju wzorca metra w Sevres pod Paryżem!

    Komputery, biurka, szafy pancerne, fotele i segregatory, a nawet samych prokuratorów - niech szlag trafi - bo jakiż z nich pożytek! No - jaki?
    Ale na temat ciepłej wody musimy mieć informacje pewne i z pierwszej ręki - najlepiej ręki czystej, świeżo umytej pod nowiutkim kranem w prokuraturze!

    Nic dodać i nic ująć!
  • ~Tofik
    (2013-12-05 21:26)
    .kochani, prezes juz dopadniety
    kochani
    prezes pan ma juz klopoty z utrzymaniem moczu i smierdzi szczochami.
    Chyba sie porzygam, robię mu laske , ale rzygam .
    Rydzyk RUSKI AGENT ma wykwity na małym , chyba go odpuszcze
    przechodze do Zbyszka Ziobry , on jest młody i czysty , wiec mu zrbie loda z PO - łykiem i wylize doope .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-05 21:25)
    Dopadnie nas epidemia otępienia. Wszyscy jesteśmy zagrożeni . To dobre dla PO -lski .
  • ~czywolno
    (2013-12-05 21:20)
    Jak to precyzyjnie sformulowal już w 1932 roku niejaki Aldous Huxley (autor powiesci "Nowy wspaniały swiat" - tak, tak - ten sam, co to wprowadził do obiegu pojecie "samca alfa"!):

    "Dobrowolność niewolnictwa umysłowego u ludzi nie wynika z jego świadomej akceptacji.
    Ono po prostu nie zostaje przez nich zauważone!"

    I to jest właśnie precyzyjna diagnoza "stanu ducha" i mentalności Polaków!
  • ~StJ
    (2013-12-05 21:12)
    Juz dawno nas dopadła!! Najdobitniiej swiadczą o tym wybory 2007r!!!
  • ~Anonimozja Bakłażan
    (2013-12-05 21:11)
    Na otępienie, czyli demencję, cierpi obecnie około 44 milionów ludzi na całym świecie

    Z TEGO CO NAJMNIEJ POŁOWA W POLSCE!

    Skład wybranego przez tych otępialców Sejmu i Tusk z ferajną w charakterze "rządu" - to niezbite tego dowody!
  • ~Tofik
    (2013-12-05 21:04)
    kochani, prezes juz dopadniety
    kochani
    prezes pan ma juz klopoty z utrzymaniem moczu i smierdzi szczochami.
    Chyba sie porzygam, robię mu laske , ale rzygam .
    Rydzyk RUSKI AGENT ma wykwity na małym , chyba go odpuszcze
    przechodze do Zbyszka Ziobry , on jest młody i czysty , wiec mu zrbie loda z PO - łykiem i wylize doope .
  • ~Buchalter
    (2013-12-05 20:47)
    ~Inspektor Higieny Umysłowej2013-12-05 20:39

    (...)

    No, no, no!

    Skoro obecnie w Polsce jest to około 80% populacji - no to jak ten trzykrotny wzrost się wyrazi w procentach???

    Jeśli nie jesteś jeszcze otępiał umysłowo - odpowiedz!

    Pierwsza odpowiedź się liczy!

    Trzy, cztery.. - start!!!

    ^^^^^^^^^^^^^^%%%^^^^^^^^^^^^^^

    Wychodzi mi 240%, ale tyle przecież się nie zmieści w standardoej 100-procentowej populacji!

    Więc proponuję wyaksportować 140-procentową nadwyżkę debilów w ramach planowej emigracji!!!

    No i trzeba się pospieszyć!!!
  • ~żart
    (2013-12-05 20:46)
    Technika (technokracja) "wyprzedziła" rozwój ludzki (małpy).
    Istna wieża "Babel" (Stary testament).
    Budujcie "drabinę" do nieba, MA(tołki), kto szybszy, ten lepszy.
    Pan (Bóg) i tak Wam "pomiesza" umysły.
  • ~Tofik
    (2013-12-05 20:44)
    kochani, prezes juz dopadniety
    kochani
    prezes pan ma juz klopoty z utrzymaniem moczu i smierdzi szczochami.
    Chyba sie porzygam!
    Rydzyk RUSKI AGENT ma kwity na kleczacego prezesa PIS
    przechodze do Zbyszka Ziobry
  • ~olmaria7
    (2013-12-05 20:43)
    a klto rządzi Polską i dopuszcza takie berezeństwa na ludności ? Polska jest ważna dla Niemców , jak się "ktoś" stamtąd wyraził... no tak, bo głupole ustępują we wszystkich żądaniach Zachodu. I nic się nie chyba naprawić, bo polski przemysł został wyprzedany tym, którzy nią rządzą. Niestety nie możliwe jest odkupienie od zagraniczn ych właścicieli polskiego przemysłu. I tak chyba dojdziemy do całkowitej ruiny. Ma nas być 15 mln.i mamy być krajem turystycznym... Hej, rok 1999 ! Miałeś chamie złoty róg...I tak rządzą...
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2013-12-05 20:39)
    Liczba ludzi z otępieniem umysłowym może wzrosnąć trzykrotnie do połowy wieku. Takie szacunki przedstawili w specjalnym raporcie światowi eksperci.

    ^^^

    Liczba ludzi z otępieniem umysłowym może wzrosnąć trzykrotnie..

    No, no, no!

    Skoro obecnie w Polsce jest to około 80% populacji - no to jak ten trzykrotny wzrost się wyrazi w procentach???

    Jeśli nie jesteś jeszcze otępiał umysłowo - odpowiedz!

    Pierwsza odpowiedź się liczy!

    Trzy, cztery.. - start!!!