Dziennik Gazeta Prawana logo

WHO: Nacjonalizm szczepionkowy COVID-19 jest szkodliwy dla wszystkich

3 lutego 2021, 11:26
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Szczepionka przeciwko Covid-19
<p>Szczepionka przeciwko Covid-19</p>/shutterstock
Nacjonalizm szczepionkowy COVID-19 jest szkodliwy dla wszystkich, powiedział we wtorek, 2 lutego, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Nacjonalizm szczepionkowy COVID-19 jest szkodliwy dla wszystkich, powiedział we wtorek dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus i dodał, że słaba współpraca między narodami jest główną przeszkodą w rozwoju światowych szczepień na skalę potrzebną do zakończenia pandemii koronawirusa.

- cytuje słowa dyrektora generalnego WHO magazyn "Foreign Policy".

Jego zdaniem:

ZOBACZ AKTUALNY STAN SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 W POLSCE>>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj