Opryszczka wargowa to schorzenie skóry i błon śluzowych spowodowane infekcją wirusową. Częsta opryszczka może wskazywać na obniżoną odporność organizmu. Największym problemem jest nawracająca opryszczka u dzieci, niemowląt oraz opryszczka w ciąży. Jak się przed nią chronić?
Dermatolog Aleksandra Jagielska opowiedziała o najlepszych sposobach na walkę z opryszczką.
Heviran od wielu lat jest stałym lekiem w mojej domowej apteczce. Świetnie sobie radzi z wirusem opryszczki, a zażyty przy pierwszych objawach działa tak skutecznie i szybko, że pęcherzyk zazwyczaj nawet się nie wybuduje. I duży plus za to, że od dłuższego czasu jest dostępny bez recepty.
jak tylko zaczynam czuć to specyficzne mrowienie na wardze, to od razu biegnę do apteki po heviran. Zazwyczaj działa tak skutecznie, że nawet pęcherz się nie robi
Od roku stosuję balsam Erazaban protect. Super chroni przed opryszczką - ani razu mnie nie dopadła, odkąd go stosuję. a poza tym nawilża usta i zapobiega wysuszaniu
znam ten balsam i stosuję go troche krócej bo od wakacji, ale też jestem zadowolona z efektów. Dodatkowo super się sprawdza w gorącym klimacie, bo ma filtr 50 uv
na szczęście opryszczka już mi nie straszna. ja się przed nią już uchroniłam. to wszystko dzięki temu, że przeszłam kurację z tabletkami heviran, pozbyłam się opryszczki i też uśpiłam tego wirusa. teraz opryszczki mi nie straszne.
Opryszczka--ja juz wiem jak to dziadostwo usunac ---To sie robi jak jest nie ma rownowagi w organizmie , zly jest balans kwasowo zasadowy .Wirusy uaktywniaja sie w kwasach i zasadach ,a we wodzie nie ..Ktos ma niedoczynnosc lub nadczynnosc tarczycy tez moze dostac .Moj sposob szybki i skuteczny to dzialac do zew. Witamisa B2 ,podwojna dawka to jest --sama siarka , tez czysta Cysteina aminokwas jest stuteczna-to tez siara ,troche cynku tez pomoze i smarowac usta i oczy zwyklym naturalnym maslem -w masle jest aktywny skladnik,ktory inny olej nie zastapi i nie pomoze i wit.Ci wapno tez nie zaszkodzi .
Komentarze (8)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarsze