Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Panowie, do dzieła! Taka dieta poprawi waszą płodność

19 lutego 2015, 07:00
Jeśli męskie nasienie jest dobrej jakości (plemniki są liczne, ruchliwe, szybkie, prawidłowo zbudowane), szansa na zapłodnienie komórki jajowej jest większa. Dlatego warto zadbać o odpowiednią dietę, która wpływa na płodność. Konkretne wskazówki daje Zita West, położna specjalizująca się w tematyce płodności oraz autorka książki „Eat Yourself Pregnant: Essential Recipes for Boosting Your Fertility Naturally"
Jeśli męskie nasienie jest dobrej jakości (plemniki są liczne, ruchliwe, szybkie, prawidłowo zbudowane), szansa na zapłodnienie komórki jajowej jest większa. Dlatego warto zadbać o odpowiednią dietę, która wpływa na płodność. Konkretne wskazówki daje Zita West, położna specjalizująca się w tematyce płodności oraz autorka książki „Eat Yourself Pregnant: Essential Recipes for Boosting Your Fertility Naturally" / Shutterstock
Jak zwiększyć potencję seksualną i szanse na zostanie ojcem? Wystarczy, że postawisz na odpowiednią dietę i włączysz do codziennego menu produkty, które zwiększają płodność.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama