Dziennik Gazeta Prawana logo

Tajemnicza choroba atakuje dzieci. Czy ma to coś wspólnego z koronawirusem?

9 maja 2020, 22:59
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Dziecko w szpitalu
<p>Dziecko leży w szpitalu</p>/shutterstock
W ostatnich dniach w mediach pojawiają się informacje o tajemniczej chorobie, która atakuje dzieci zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jej objawy przypominają zespół Kawasakiego.

O tym, jaka jest jej przyczyna i czy ma coś wspólnego z koronawirusem, mówił w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” immunolog Paweł Grzesiowski.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło x-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj