Dziennik Gazeta Prawana logo

Jak rozmawiać z dziećmi o traumatycznych przeżyciach? Psycholog tłumaczy

20 stycznia 2019, 20:09
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Dziecko przytula się do mamy
Dziecko przytula się do mamy/Shutterstock
Czy chronienie dzieci przed takimi przeżyciami to dobra decyzja?

Psycholog dziecięcy Aleksandra Piotrowska i aktorka oraz wokalistka Alicja Borkowska rozmawiały na temat tego, jak pomóc dzieciom przejść przez traumatyczne doświadczenia.

Źródło: Agencja X-News

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj