Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wiemy, dlaczego nie chudniesz. 19 najczęstszych błędów

31 lipca 2019, 21:10
Dlaczego jedzenie zalecanych przez dietetyków czterech-pięciu posiłków dziennie w około trzygodzinnych odstępach jest takie ważne? – W ten sposób nie dopuszczamy do odczuwania silnego głodu, związanego najczęściej z obniżeniem się poziomu glukozy we krwi, a także unikamy sytuacji, w której organizm karmiony nieregularnie zaczyna magazynować kalorie – tłumaczy dr Monika Dąbrowska-Molenda, dietetyk ze Szpitala Medicover.
Dlaczego jedzenie zalecanych przez dietetyków czterech-pięciu posiłków dziennie w około trzygodzinnych odstępach jest takie ważne? – W ten sposób nie dopuszczamy do odczuwania silnego głodu, związanego najczęściej z obniżeniem się poziomu glukozy we krwi, a także unikamy sytuacji, w której organizm karmiony nieregularnie zaczyna magazynować kalorie – tłumaczy dr Monika Dąbrowska-Molenda, dietetyk ze Szpitala Medicover. / Shutterstock
Nie możesz schudnąć? Zamiast się załamywać, zobacz, czy nie masz na sumieniu błędów, które często popełniamy w czasie odchudzania.
Reklama
Reklama
Tematy:
otyłość być na diecie głodzić się dieta odchudzająca odżywianie nadwaga odchudzanie co jeść

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Jola podlasie
  2019-08-04 16:55:39
  Ślimaka to oszustwo nie schudłam ani grama.
  2
 • sarhg
  2017-06-22 12:46:14
  zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku kwietnia rozpoczęłam też kurację ze slimcea. Widzę już efekty. Drugi miesiąc mam a schudłam już 9kg. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji. :)
  12
Reklama

Zobacz więcej

Reklama