Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Słodki kalejdoskop. Jakie są zdrowe zamienniki cukru?

29 października 2015, 23:31
Pozostaje pytanie: czym słodzić bezpiecznie? Czy istnieje zdrowy cukier? Słodkie tajemnice na jego temat zdradziła nam Justyna Pląskowska z Akademii Kulinarnej Whirlpool we Wrocławiu
Pozostaje pytanie: czym słodzić bezpiecznie? Czy istnieje zdrowy cukier? Słodkie tajemnice na jego temat zdradziła nam Justyna Pląskowska z Akademii Kulinarnej Whirlpool we Wrocławiu / Shutterstock
Z raportu SACN Carbonhydres and Health Report przygotowanego przez Scientific Advisory Committee on Nutrition (Naukowego Komitetu Doradczego ds. Żywienia) wynika, że spożywamy więcej cukru, niż jesteśmy w stanie spalić, czego efektem jest odkładanie tkanki tłuszczowej, niebezpieczny wzrost cholesterolu, a także próchnica, szczególnie widoczna u dzieci - które często dostają słodką przekąskę jako nagrodę za dobre zachowanie lub pozytywne wyniki w nauce.
Reklama
Reklama
Tematy:
cukier dieta miód cukier trzcinowy cukier biały cukier brązowy syrop z agawy ksylitol słodki aspartam słodzik słodzić
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • hnoo
  2015-10-30 11:14
  najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Slimcea.
  Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.
  2
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama