Chcesz schudnąć? Nie jedz śniadań!

| Aktualizacja:

Naukowcy z Monash University w Melburne twierdzą, że jadanie śniadań nie jest wskazane, gdy chcemy zachować szczupłą sylwetkę. Jak do tego tematu odnosi się Emilia Cesarek, dietetyk kliniczny?

wróć do artykułu
  • ~Stenia
    (2019-02-24 17:09)
    Teraz wiem że bardzo dobrym pomysłem był zakup i stosowanie Slimunox.Początki nie były łatwe trudno mi było zmienić nawyki żywieniowe,rezygnacja ze słodyczy dramat.Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Udało mi się schudnąć dzięki pomocy S limunox 10 kg .Dla mnie to naprawdę bardzo duży sukces.
  • ~Miki
    (2019-02-20 15:04)
    Odchudzasz się? Warto włączyć do swojej diety preparat slimcea, znacznie przyśpiesza efekty redukcji tkanki tłuszczowej.
  • ~Weronika
    (2019-02-18 13:58)
    Czasem mam wrażenie, że naukowcy mieszają w głowie. Mi zawsze powtarzano, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Codziennie jadam 5 posiłków od lightdiet zaczynam śniadaniem i kończą kolacją. Ostatni posiłek staram się jak najwcześniej jeść tak około 19. Po tej godzinie już tylko wodę piję.
  • ~Lidka
    (2019-02-16 17:06)
    co za bzdura!! śniadanie to podstawa w prawidłowej diety. U mnie w cateringu dietetycznym są codziennie tak pyszne i zdrowe śniadania że niewyobrażam sobie żeby nie jeść tego posiłku
  • ~Uli
    (2019-02-15 16:57)
    Myślę, że to rzeczywiście cos bardzo fajnego. Ja jednak nie ograniczam się do wybranych potraw ponieważ lubię próbowac róznych rzeczy. Jem teraz regularne posiłki dzięki temu, że zdecydowałam się na catering dietetyczny i zamawiam sobie posiłki z Warszawski Dzień od pana gesslera. Wszystko jest smaczne, zdrowe i róznorodne. Dieta się nie nudzi, bo cały czas jest cos nowego.
  • ~wanda
    (2019-02-15 09:09)
    odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam figurena bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.
  • ~Malgorzata
    (2019-02-14 12:59)
    Wynika badan zle przekazane/prztlumaczone. Nie chodzi o to by nie jesc sniadania a raczej zeby nie zmuszac sie do jedzenia sniadania na bazie mitu, ze sniadanie jest najwazniejszym dla zdrowia posilkiem dnia.
  • ~agata
    (2019-02-14 08:54)
    wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki figurena. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.
  • ~Lidja
    (2019-02-13 22:54)
    Najwieksza bzdura jaka slyszalam! Ja w ciagu roku schudlam 10 kilo , z 65, na 55, bo wlasnie jadlam obfite sniadania , miedzy 10 i 11 godzina. Potem o czwartej skromny obiad i potem juz nie jem. Co funkcjonuje tak naprawde, to 16 godzinna przerwa miedzy ostatnim posilkiem a pierwszym nastepnego dnia. Sniadanie to najwazniejszy posilek, bo potrzebujemy energie , zeby moc dobrze w ciagu dnia funkcjonowac. Czekam , kiedy jakis medrzec wymysli diete 0, 0. No wtedy schudniesz na pewno i na tawsze, hahahaha
  • ~w Melburne?
    (2019-02-13 22:13)
    Czyżby schudli już o jedną literę?

Może zainteresować Cię też: