Ile jaj może zjadać zdrowy człowiek? Dietetyk odpowiada

| Aktualizacja:

Jajka można jeść bez ograniczeń. Dietetyk Anna Jelonek zdradza, jakie są właściwości odżywcze jaj.

wróć do artykułu
  • ~fred
    (2016-03-25 10:09)
    Jajka są bardzo zdrowe,zwłaszcza te fermowe,z masłem z oleju palmowego sola wypadową!Ludziezdecydujcie wreszcie co jest zdrowe,bo za chwilę inny mędrek bedzie twierdził,że jajka są szkodliwe.!!!
  • ~asaw
    (2016-03-25 11:06)
    zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje Slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement Slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.
  • ~jk
    (2016-03-25 11:22)
    Jajka jemy tylko surowe, inaczej wartości odżywcze giną !
  • ~Dwa jajka dziennie
    (2016-03-25 16:00)
    Moja kobieta co wieczorem probuje zjesc moje dwa jajka. Czy wyjdzie jej to na zdrowie?
  • ~kryrti
    (2016-03-26 16:03)
    Ile alimentow moze zalegac ojciec? Zero.
  • ~Dziekuje redakcji
    (2016-03-28 12:35)
    Po przeczytaniu tego artykulu moja zona dobrala sie wczoraj do moich jajek. Bylo wspaniale. Nie bede juz chodzil do agencji.
  • ~Jagoda
    (2016-03-31 13:01)
    odchudzasz się ? warto do kuracji dołączyć naturalny suplement diety - figurena, ja zastosowałam i schudłam z całej nadwagi w 3 miesiące
  • ~Ewa z USA.
    (2016-04-19 18:36)
    Jajka gotowane tez sa dobrze przyswajalne przez organizm ,wysoka temperatura nie niszczy witaminy H ,biotyny ,ktora jest nam potrzebna jak ktos ma na przyklad luszczyce .
  • ~Filip
    (2017-04-13 22:58)
    Zajmowalem sie profesjonalnie z wykorzystaniem, specyficznie zoltkiem jaj kurzych do celow badawczych I aplikacji medycznej. Walczylem przez lata z idiotycznymi pracami pseudo naukowymi a publikowanymi w naukowych Journalach pracach udawadniajacych ze spozycie jaj kurzych powinno byc limitowane do kilku na tydzien ze wzgledu na wysoka zawartosc choresterolu. Totalna bzdura ktora byla forsowana przez pseudo naukowcow przez lata. A na marginesie jajka nie podnosza level zlego cholesterol LDL (low density lipids) a podnosi go bardzo znacznie STRESS. Wesolego jajka zycze!

Może zainteresować Cię też: