W trosce o zdrowie pacjentów i personelu, w szpitalu zaczynają obowiązywać środki ochronne, które towarzyszyły nam w trakcie pandemii COVID-19.
Maseczki wracają
Szpital wprowadził obowiązkowe noszenie masek ochronnych. Zarówno osoby odwiedzające, jak i personel szpitala, będą zobowiązani do noszenia masek ochronnych na terenie placówki. Celem tego środka jest zminimalizowanie ryzyka transmisji wirusów oraz zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim przebywającym w szpitalu.
Ograniczenie odwiedzin
Dodatkowo placówka ograniczy liczbę odwiedzin. Liczba odwiedzających będzie ograniczona do jednej osoby na raz. W wyjątkowych sytuacjach, koordynator oddziału będzie miał możliwość podjęcia decyzji o ewentualnych dodatkowych odwiedzinach.
Szpital napisał w komunikacie, że będzie obowiązywał zakaz odwiedzin przez osoby z objawami infekcji.
Wszystkie osoby odwiedzające będą zobowiązane do niezwłocznej dezynfekcji rąk po wejściu na oddział szpitalny - wskazała placówka.
Pacjenci będą poddawani testom
Pacjenci z objawami infekcji dróg oddechowych przyjmowani na oddziały planowe będą poddawani testom antygenowym w kierunku identyfikacji wirusa SARS-CoV-2. W przypadku pozytywnego wyniku testu, pacjent będzie kierowany na izolację domową.
Studiowała edukację medialną i dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
W dzienniku pracuje od 2020 roku. Pracowała m.in. w fundacji działającej na rzecz osób starszych przy TV Puls. Zajmowała się tworzeniem informacji, przeprowadzała wywiady na potrzeby spotów reklamowych, pisała reportaże ukazujące problemy społeczne i materialne osób starszych. Tworzyła content na social media, organizowała plany filmowe na potrzeby spotów charytatywnych. Zajmowała się również montażem treści wideo.
W dziennik.pl zajmuje się głównie pisaniem o aktualnych wydarzeniach politycznych, newsowych i gospodarczych.