Dziennik Gazeta Prawana logo

Jak poprawnie nosić maseczkę? Ekspert radzi

4 kwietnia 2020, 20:23
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mężczyzna w maseczce, koronawirus
<p>Mężczyzna w maseczce, koronawirus</p>/shutterstock
Jakie maseczki są dostępne na rynku, jakich należy używać i jak je wyrzucić?

W ostatnim czasie żele bakteryjne, rękawiczki i maseczki ochronne stały się częścią naszej codzienności. O ile zabezpieczanie rąk nie stanowi dla większości z nas problemu, o tyle z ochroną twarzy jest większy problem. Znacząca część osób nie używa maseczek ochronnych w sposób prawidłowy.

O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Magdalena Sułek-Domańska z Centrum Utylizacji.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj