Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Co na pierwszym miejscu u mężczyzny - piłka nożna czy seks?

12 czerwca 2014, 22:05
Durex wierzy, że seks jest jak piłka nożna - to idealne połączenie taktyki i spontaniczności. W związku ze zbliżającym się najważniejszym starciem w sezonie futbolowym, marka postanowiła sprawdzić, jak wydarzenie to odbije się na życiu seksualnym kibiców. Jak pokazują wyniki badań Durex, mimo ogólnego przekonania, że to właśnie mężczyźni najrzadziej odmawiają łóżkowych atrakcji, aż 40% z nich zrezygnuje ze zbliżenia, aby obejrzeć mecz piłki nożnej. Jeśli jednak nie dojdzie do faulu taktycznego, a partnerka okaże się bardzo przekonująca, 42% panów postara się „mieć to szybko za sobą" i najlepiej jeszcze przed meczem. 37% wybierze natomiast drybling i połączy obie przyjemności, zerkając ukradkiem na ekran telewizora. Badania Durex pokazują również, iż 1 na 3 panów gorzej postrzega symulowanie na boisku niż w łóżku. Tymczasem, wspaniały mecz jest jak seks – dwa razy lepszy bez udawania!
Durex wierzy, że seks jest jak piłka nożna - to idealne połączenie taktyki i spontaniczności. W związku ze zbliżającym się najważniejszym starciem w sezonie futbolowym, marka postanowiła sprawdzić, jak wydarzenie to odbije się na życiu seksualnym kibiców. Jak pokazują wyniki badań Durex, mimo ogólnego przekonania, że to właśnie mężczyźni najrzadziej odmawiają łóżkowych atrakcji, aż 40% z nich zrezygnuje ze zbliżenia, aby obejrzeć mecz piłki nożnej. Jeśli jednak nie dojdzie do faulu taktycznego, a partnerka okaże się bardzo przekonująca, 42% panów postara się „mieć to szybko za sobą" i najlepiej jeszcze przed meczem. 37% wybierze natomiast drybling i połączy obie przyjemności, zerkając ukradkiem na ekran telewizora. Badania Durex pokazują również, iż 1 na 3 panów gorzej postrzega symulowanie na boisku niż w łóżku. Tymczasem, wspaniały mecz jest jak seks – dwa razy lepszy bez udawania! / Shutterstock
40 proc. mężczyzn woli obejrzeć mecz piłki nożnej niż uprawiać seks - wynika z badań przeprowadzonych przez markę Durex w Wielkiej Brytanii. Na szczęście jednak panowie w tej sytuacji stawiają na szczerość. Zamiast powoływać się na ból głowy, przyznają, że ich priorytetem są rozgrywki piłkarskie.
Reklama
Reklama
Tematy:
piłka nożna wymówka stosunek seksualny unikać seksu bez seksu libido popęd seksualny Seks mundial

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • windy_city
  2014-06-13 07:34:31
  BZDURA totalna... nie ma takiego meczu, który mógłby mnie zmusić do wyboru pomiędzy seksem a oglądaniem! No chyba, że obiekt uniesień jest jeszcze bardziej mdły, niż mecz ;-]]
  0
 • radoslaw sikórski
  2014-06-24 12:24:18
  mozna uprawiac sex patrzac na mecz
  0
 • taki_jeden
  2014-06-24 10:26:24
  bzdura kompletna.Seks na pierwszym miejscu.Zdecydowanie.A te 40 procent to jakieś niedoróbki.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama