Reklama
Warszawa
Reklama

Rano nie możesz się wybudzić? Wiemy, gdzie popełniasz błąd

25 listopada 2015, 23:11
Wydaje ci się, że śpisz wystarczająco długo, ale i tak rano na dźwięk budzika nie reagujesz wcale albo reagujesz agresją? Może popełniasz jakieś błędy, przez które trudno jest ci się rano obudzić
Wydaje ci się, że śpisz wystarczająco długo, ale i tak rano na dźwięk budzika nie reagujesz wcale albo reagujesz agresją? Może popełniasz jakieś błędy, przez które trudno jest ci się rano obudzić / Shutterstock / Picasa
Poranki są dla ciebie koszmarem, bo nie jesteś w stanie zwlec się z łóżka? Czas temu zaradzić. Zobacz, co warto robić, by pobudka była łatwiejsza.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(4)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Ksiac Arek
  2015-11-25 23:38:45
  ja najlepiej spie jaksobiezwale koniawieczorem i rano jak mi stoi.
  4
 • morin
  2014-05-10 11:25:50
  Idiotyczne rady. Każdy zna swój organizm najlepiej i wie co dla niego dobre. Większość z tych rad jest głupia i bez sensu. U osób korzystających z amfetaminy a takich jest bardzo dużo problemy ze wstawaniem są zawsze i nic tu nie pomoże oprócz następnej działki.
  0
 • Anonim
  2019-12-12 23:15:32
  Durnowate te wasze porady, a problem może być istotny!! Jeżeli chodzi o choroby, które mogą powodować nadmierną senność to należy tu wykluczyć niedoczynność tarczycy (zbadać poziom TSH, ft3 i ft4) oraz nieprawidłowe glikemie (zbadać poziom glukozy na czczo). Oczywiście warto przy tym wykonać inne podstawowe badania jak morfologia, elektrolity (sód, potas, chlorki, wapń, magnez), transaminazy, mocznik, kreatynina, badanie ogólne moczu. Jeżeli wszystkie te parametry będą w normie to znaczy, że pod względem fizycznym jest Pan zdrowy i wtedy należy jednak zakładać, że problem ma podłoże psychiczne i warto skonsultować się z psychiatrą. W większych miastach znajdują się nawet poradnie zaburzeń snu i mógłby Pan tam spróbować dostać się na konsultację.
  0
 • ewka
  2014-05-09 23:31:45
  ja miałam problemy z zasypianiem, o wstaniu wtedy ciężko mówić. zdecydowałam się na wzięcie suplementu destresan noc oleofarmu. to był strzał w dziesiątkę.. udaje się spać normalnie i do pracy chodzę wypoczęta.
  9
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej