W największym na Dolnym Śląsku szpitalu zakaźnym – Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu – hospitalizowanych jest w czwartek 41 osób zmagających się z COVID-19. Wszyscy chorzy nie byli wcześniej szczepieni.
Jak powiedziała w czwartek PAP rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu Urszula Małecka, obecnie w tym największym w regionie szpitalu zakaźnym hospitalizowanych jest 41 osób zakażonych koronawirusem.
– powiedziała Małecka.
Nieszczepieni pacjenci
Z kolei w szpitalu w Bolesławcu - Zespole Opieki Zdrowotnej – hospitalizowanych jest w czwartek 12 pacjentów zakażonych koronawirusem, z czego jeden leży pod respiratorem. Dyrektor tego szpitala Kamil Barczyk powiedział PAP, że żaden z 12 pacjentów nie był wcześniej szczepiony.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|