Dziennik Gazeta Prawana logo

"Seks? Nie dziękuję". Czym jest aseksualność?

27 października 2020, 19:36
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Problem w związku
<p>Problem w związku</p>/shutterstock
Aseksualizm jest to brak pociągu seksualnego do innych osób.

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gościliśmy Aleksandrę Herzyk, która o swojej seksualności postanowiła mówić głośno.

Z jakimi komentarzami spotkała się artystka?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło x-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj