Dziennik Gazeta Prawana logo

Rekordowe liczby zakażeń koronawirusem. Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie?

5 października 2020, 11:06
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mężczyzna w maseczce
<p>Mężczyzna w maseczce</p>/ShutterStock
W ostatnim czasie widzimy rekordową liczbę zakażeń koronawirusem. Czy w związku z tym szkoły zostaną zamknięte? Co może nas spotkać?

Na pytania dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce odpowiedziała prof. Anna Boroń-Kaczmarska, specjalistka chorób zakaźnych i zdrowia publicznego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło x-news
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj