Lekowa mafia nie płaci kar za wywóz. "Festiwal nieskutecznych działań"

| Aktualizacja:

Mafia lekowa pozostaje bezkarna. Za nielegalny wywóz medykamentów państwo może nakładać sankcje finansowe. Do dziś, mimo ich wymierzania, do budżetu nie trafił nawet złamany grosz

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2019-06-25 17:53)
    swoich mozna karac, to sie pozniej odkreci, albo Dudus ulaskawi, ale kazac im placic to juz przegiecie paly !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Paracetamol
    (2019-06-25 09:58)
    Państwo teoretyczne cd.
  • ~nomen
    (2019-06-25 07:48)
    Nie można tego medialnie sprzedać, zakuć w kajdanki na oczach milionów , przed kamerami TVPis, to po co się tym zajmować ?
  • ~Jamka Lech
    (2019-06-25 07:44)
    Z mafia lekowa sobie nie radzimy ale komputerowe innowacje z księżyca rodem to nam wychodzą- kolejki, komasacje, programy nr 65, wydawanie pieluchomajtek( biurokracja!) i wiele innych. Przynajmniej aptekarz się dowartościowuje- stuka w klawisze komputera jak profesor w białym kitlu. Niektorym to odpowiada. Mnie akurat nie
  • ~Karolina
    (2019-06-24 22:51)
    "To najlepszy dowód na to, jak kabaretowa była nowelizacja z 2015 r. Warto wiedzieć, że przestępcy nie boją się administracyjnych kar pieniężnych – komentuje Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości". Jeżeli wiceminister sprawiedliwości zamiast egzekwować obowiązujące prawo politykuje i komentuje (chce "przywalić" poprzednim rządom), to nic z tego dobrego nie wyniknie. To nie jest, jak się chwalili, dobra zmiana.
  • ~Jadwiga głosująca na PiS
    (2019-06-24 21:26)
    Brawo PiS!!!!
  • ~Durny jak Polak?
    (2019-06-24 20:46)
    Bo politycy nie chcą skończyć z nielegalnym eksportem, a są sposoby. Był taki wiceminister zdrowia, co zaproponował wyrównanie cen z unijnymi i dopłaty producentów, ale go skompromitowali. Kolejny powód patologii w obrocie lekami, to usieciowienie aptek i połączenie ich kapitałowo z hurtem. Tego nie robią kraje UE, a model z USA czy Wlk. Brytanii w Polsce jest zły, bo oparty na obcym kapitale. Łączenie hurtu i sieci aptek w USA jest w 100% w rękach amerykańskich. Kapitał ma narodowość, co widać teraz u nas w aptekach - braki i drożyzna!
  • ~Rychu
    (2019-06-24 20:26)
    Przy odpowiednim podziale pieniędzy zarobionych na tym oszustwie, wśród tych, którzy mają zapobiegać, ścigać i karać, następuje rozdwojenie jaźni, w wyniku czego nie chodzi o to by złapać króliczka lecz gonić go, gonić go.
  • ~aptekarz
    (2019-06-24 20:25)
    Morawiecki,Brudziński Ziobro i pozostałe tałatajstwo do roboty.
  • ~MA
    (2019-06-24 20:21)
    Oto kolejny przykład jak PO walczyło z patologiami. Nie dziwi więc, że oszuści i przestępcy pragną powrotu PO do władzy.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-24 20:16)
    Bardzo proste rozwiązanie - płatność bezgotówkowa za pośrednictwem NFZ który obciąża nasze konto.

Może zainteresować Cię też: