Dziennik Gazeta Prawana logo

Porcelanowi ludzie. Jak żyje się z albinizmem?

22 maja 2019, 17:28
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Dziecko z albinizmem
Dziecko z albinizmem/Shutterstock
Aleksandra Borcz, Szymon Dąbrowski i Piotr Zemła to albinosi. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o tym, jak postrzegają ich inni ludzie. Z jakimi komentarzami spotykali się w szkole?

powiedział Zemła. Z czym muszą się mierzyć w codziennym życiu?

– zaznaczyła Borcz.

" – zdradziła.

Czym jest albinizm? - wyjaśnił dermatolog Łukasz Preibisz.

Źródło: Agencja X-News

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj