Jakie ryzyko niesie operacja powiększenia piersi?

| Aktualizacja:

Każdy zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem komplikacji, tak jest i w przypadku powiększania piersi. Najczęściej zdarzają się one w wyniku nieprzestrzegania zaleceń lekarza. Jednak czasem jest to wina materiałów.

wróć do artykułu
 • ~Klara
  (2019-04-24 22:13)
  Powiem z doświadczenia, że przede wszystkim jest to kwestia tego, do jakiego lekarza się trafi. Sama dość długo szukałam, aż w końcu trafiłam do dr Anny Olender, jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w naszym kraju. To jej zawdzięczam piękne piersi:)
 • ~Ania23
  (2019-05-21 10:12)
  Dokładnie tak, lekarz na jakiego trafimy to kluczowa sprawa w zakresie bezpieczeństwa operacji chirurgicznych czy to plastycznych czy każdej innej. Ja korzystałam z pomocy dr Boligłowy i efekty zabiegu są zaskakująco pozytywne.
 • ~Iwona
  (2019-11-17 23:17)
  Ja bardzo długo szukałam odpowiednio miejsca w którym bym mogła wykonać operację piersi. Dopiero wizyta u Marty Raczkowskiej Muraszko w Krakowie przekonała mnie w pełni do zrobienia implantów piersi. Po operacji czułam się bardzo dobrze i szybko wróciłam do zdrowia oraz obowiązków. Rezultaty są świetne, piersi są dużą większe ale wyglądają również na naturalne. Polecam.