Dziennik Gazeta Prawana logo

Implant na lepszą erekcję. Rewolucja w męskiej chirurgii intymnej

23 czerwca 2017, 19:59
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mężczyzna zagląda w swoje spodnie
Mężczyzna zagląda w swoje spodnie/Shutterstock
- W Polsce około trzy miliony mężczyzn mają problemy z uzyskaniem erekcji. To nie jest choroba, to objaw chorobowy - powiedział dr n. med. Marek Filipek, urolog, chirurg. Co może im pomóc?

Ekspert opowiedział o implantach, które póki co są sporadycznym tematem na polskim rynku medycznym.

Źródło: Agencja X-News

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj