Będą darmowe szczepienia przeciw HPV dla dzieci

Władze Gdańska sfinansują darmowe szczepienia przeciw HPV dla dzieci w latach 2019-2021. Jednogłośnie uchwałę w tej sprawie przyjęła w czwartek, 28 czerwca, Rada Miasta Gdańska.

wróć do artykułu
 • ~antypropaganda
  (2019-06-30 19:22)
  Tak kochani Rodacy. Reżim chce za darmo, czyli za wasze pieniądze zabijać i okaleczać wasze dzieci tymi rakotwórczymi i ludobójczymi szczepionkami.
 • ~Nitro
  (2019-06-29 23:08)
  darmowe sole aluminium i rtęci, i kto wie jakie genetyczne nowinki. Szczepionkowy koktail, po którym Twoje dziecko się już nie podniesie, tylko będzie jedną lub więcej alergii i nazwie którą będziemy oficjalnie znali za kilka lat, kiedy pojawi się na nią lekarstwo. Te same koncerny które produkują szczepionki, produkują również lekarstwa, na choroby które sami wywołują. Choroby trzeba leczyć, ale tak żeby nie wyleczyć. Pacjent ma żyć, ma funkcjonować, ma pracować na te lekarstwa, ale nie może być zdrowy bo wtedy na nim się nie zarobi. Na martwym też się nie zarobi. Więc najlepszy jest taki wiecznie chory uzależniony od leków i szczepionek.
 • ~darmowa sterylizacja Polaków
  (2019-06-30 19:49)
  Te szczepionki sterylizują. Widać ktoś zadecydował, ze w Polsce rodzi się zbyt dużo dzieci, więc trzeba młodych Polaków wysterylizować, a żeby było perfidniej - za ich własne pieniądze.
 • ~źródła
  (2019-07-01 13:21)
  źródła opartych na wiedzy naukowej informacji o szczepieniach: Państwowy Zakład Higien - wyszukaj "szczepienia info", amerykańskie Centrum Zwalczania Chorób CDC - wyszukaj "CDC vaccinations", brytyjska Państwowa Służba Zdrowia - wyszukaj "NHS vaccinations", Światowa Organizacja Zdrowia - wyszukaj "WHO vaccines"
 • ~Nitro
  (2019-06-29 23:12)
  Sorry za mnóstwo typo w poprzednim komentarzu. Darmowe sole aluminium i rtęci, i kto wie jakie genetyczne nowiczoki. Szczepionkowy koktail, po którym Twoje dziecko się już nie podniesie, tylko będzie miało jedną lub więcej alergii o nazwie którą świat pozna za kilka lat, kiedy oficjalnie pojawi się na nią lekarstwo. Te same koncerny które produkują szczepionki, produkują również lekarstwa, na choroby które sami wywołują. Choroby trzeba leczyć, ale tak żeby nie wyleczyć ich do końca. Pacjent ma żyć, ma funkcjonować, ma pracować na te lekarstwa, ale nie może być zdrowy bo wtedy na nim się nie zarobi. Na martwym też się nie zarobi. Więc najlepszy jest taki wiecznie chory uzależniony od leków i szczepionek.
 • ~fraktu
  (2019-07-01 08:45)
  eksterminacja populacji
 • ~Stańczyk
  (2019-07-01 11:54)
  Darmowe będą? To czemu potrzebna była uchwała Rady Miasta? Jeśli byłyby darmowe, to wystarczy że firma zrobi darowiznę swoich produktów. Darmowy w Polsce jest tylko przymus szczepień.
 • ~antypropaganda
  (2019-07-04 04:19)
  Akurat te wymienione organizacje są całkowicie kupione i kontrolowane przez mafie farmaceutyczne, więc informacje o szczepieniach zawarte na ich stronach są w 100% zakłamane. Rozmawiajcie z rodzicami dzieci, które zostały okaleczone lub zabite szczepionkami i czytajcie na stronie Stop NOP, a także na obcojęzycznych stronach niezależnych np. Age of Autism. Tam są prawdziwe dane.