Możesz je jeść do woli! 10 warzyw, które zawierają najwięcej wody

| Aktualizacja:

Odpowiednie nawodnienie organizmu zapewnia zdrowie i dobre samopoczucie. Bardzo dużą zawartość wody mają np. świeże warzywa.

wróć do artykułu
  • ~Ewelina
    (2019-11-02 21:24)
    Warzywa bez wątpienia są zdrowe i warto je jeść pod każdą postacią choć najsmaczniejsze i najbogatsze w witaminy są te najmniej przetworzone. Nie wliczam w to soków za które dałabym się pokroić. Jeśli o sokach wspomniałam to dodam że piję wyłącznie te tłoczone w mojej domowej wyciskarce Slow Juicer PH1007.
  • ~Oliwka
    (2019-09-02 07:49)
    krem z warzyw to dobry pomysł na odchudzanie, oczywiście na zdrowie również. Dobry blender to skarb w każdej kuchni, warto więcej zainwestować i mieć spokój na wiele lat
  • ~Renia
    (2019-08-01 20:18)
    Czy ten blender Philipiaka jest ręczny czy kielichowy?
  • ~Marii
    (2019-07-01 08:33)
    Jem wszystkie warzywa bez ograniczeń , fakt jem je gotowane na parze lub te co mozna surowe , ewentualnie robie krem w blenderze . Mam philipiaka wiec mogę go wypełnić po brzegi.
  • ~Amelja
    (2019-05-30 08:59)
    U mnie blender chodzi każdego dnia , dobrze ze kupiłam blender philipiaka który ma wszelkie zabezpieczenia przed otwarciem podczas pracy. Poniewaz moje dzieciaki same blenderują kremy i to według własnego doboru.
  • ~aga
    (2019-05-20 09:40)
    stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam figurena i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.
  • ~Marta
    (2019-05-20 00:26)
    Zmusić moje dzieci do zjedzenia jakiegokolwiek warzywa to chyba nobla by dostał. Jest jednak sposób i na to! Niedawno kupiłam wyciskarkę Philipiaka i robię z nich soki które z kolei im bardzo smakują tak że muszę im je jeszcze dozować bo co za dużo to przecież niezdrowo.
  • ~Dominika
    (2019-05-17 14:13)
    Teraz jak jestem na detoksie to tylko jem warzywa i owoce no i cisowiankę bez gazu piję. Czekam aż będą arbuzy one mają najwięcej wody w sobie i są mało kaloryczne.

Może zainteresować Cię też: