Reklama
Reklama
Reklama

Bliźniaczki syjamskie rozwijają się świetnie. Osobno

Urodziły się ponad dwa miesiące temu mając wspólną część brzucha i jelita. Przeszły pomyślną operację rozdzielenia. A teraz zachwycają świetnym rozwojem. Zobacz bliźniaczki Rosie i Ruby.
Reklama
Reklama
Tematy:
rozdzielić bliźniaki syjamskie bliźniak bliźniaki syjamskie
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • LAS
  2013-01-06 19:06
  Re: Silent Bob
  Podałeś ciekawy przykład negatywnego nastawienia do operacji rozłączenia syjamskich bliżniaków. W 2001 roku w moim biurze pracował kolega, który ciągle podkreślał, że był anty-katolikiem. On twierdził, że wszelkie dzieci z deformacjami, bliżniaki syjamskie i inne powinny być usuwane poprzez aborję, bo po urodzeniu obciążą wydatki publiczne bardziej niż idealnie zdrowe dzieci...
  0
  zgłoś
 • Silent_Bob
  2012-10-21 02:23
  Świetna robota lekarzy. Pamiętam podobną sprawę z 2001 roku bodajże. Wszyscy żyli tematem i cieszyli się z pozytywnego wyniku zabiegu. No...prawie wszyscy.
  Był w naszym biurze pewien kolega. Podkreślał często, że jest katolikiem, praktykuje i nie wstydzi się tego. Też osobiście uważam, że w tym miał rację. Jednak w tej sprawie, do której nawiązuję miał zgoła odmienne zdanie niż większość. Otóż twierdził, że to co robią z tymi dziewczynkami na sali operacyjnej to wystąpienie przeciw woli Boga, który takimi je powołał do życia i takimi one powinny egzystować. Nie powinno się ich rozdzielać, bo to przeciw prawu Boga. Miejmy więc świadomość, że nie wszyscy cieszą się z takiego finału.
  Ja się cieszę.
  Pozdrawiam
  0
  zgłoś
 • Ania
  2012-10-19 11:04
  Prześliczne dziewczynki!
  0
  zgłoś
 • krystyna
  2012-10-19 02:20
  Sa piekne.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama