"Homoseksualizm nie jest chorobą, a zatem nie wymaga leczenia". Niemcy chcą zakazać tzw. terapii konwersyjnej

| Aktualizacja:

Niemiecki minister zdrowia Jens Spahn na konferencji prasowej w Berlinie przedstawił ekspertyzy dotyczące tzw. terapii konwersyjnej homoseksualistów. Opinie naukowców i lekarzy są jednoznacznie negatywne dla prób leczenia osób ze skłonnością do tej samej płci.

wróć do artykułu
  • ~ot co
    (2019-06-12 20:18)
    Odmówienie czlowiekowi leczenia to naruszenie jego godności i plynącej z niej praw. Wielu homoseksualistów cierpi i chce się z tych sklonności uwolnić. Co innego "wesołki".- w rzeczywistości bardzo smutni ludzie, ktorzy akceptują swoja przypadłość i się jeszcze z nią obnoszą
  • ~koniec świata
    (2019-06-12 20:32)
    Ludzie, afera jest! Medycyna zachorowala! Zatruła się śmiertelnie ideologiami.
  • ~zgroza
    (2019-06-12 20:27)
    Znowu jakaś sensacja naukowców niemieckich. Kiedyś wymyślili że są ueber- und Untermenschen. Teraz, że homoseksualizm jest przejawem zdrowia. To musi coś przyjśc na to. Islam, atom, wąglik ? Lub jakiś inny dopust Boski...
  • ~abcd
    (2019-06-12 21:35)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-12 20:53)
    Czyli np seksoholizm jest chorobą i wymaga leczenia a dewiacje LGBT+ (dewiacja w ujęciu statystycznym! gdzie dewiacja to odchylenie od średniej wyznaczonej w poprawny statystycznie sposób) nie wymagają leczenia a podejmuje się nawet próby penalizacji leczenia osobom nie-akceptującym swoich nie-hetero-normatywnych zachowań... Prawdziwe granice wolności zgodne z jednym z ulubionych haseł faszystowskich-anty-faszystów "moje ciało - moja sprawa"...
  • ~Stańczyk
    (2019-06-12 23:45)
    Nauki do tego nie mieszajcie.
  • ~Bob Budowniczy
    (2019-06-12 23:29)
    Niemcy mają porypane mózgi. Jedzą za duzo wieprzowiny.
  • ~taka konstrukcja czlowieka
    (2019-06-12 22:01)
    Homoseksulizm nie jest choroba. Tak samo jak nie jest choroba krotsza noga.
  • ~And
    (2019-06-13 07:50)
    Facet uważający się za Napoleona jest chory a facet uważający się za kobietę jest zdrowy? Bolszewicka propaganda
  • ~i tyle
    (2019-06-13 08:20)
    Oczywiście, że nie jest chorobą. To patologia tak samo jak złodziejstwo. Tego się nie leczy, to się eliminuje. - A może pozwólmy też kraść, bo ktoś ma takie skłonności, że podobają mu się cudze rzeczy, a też chce być szczęśliwy?
  • ~Bumtralal
    (2019-06-13 11:00)
    Homoseksualizm jest zaburzeniem i tego nie zmienią żadne zaklęcia
  • ~ela
    (2019-06-13 08:18)
    To jest choroba psychiczna,oni mają po prostu poprzestawiane klepki.
  • ~Insulina
    (2019-06-13 09:23)
    Cukrzyca też nie jest chorobą. Cukrzyca to po prostu regulacja poziomu cukru inaczej.
  • ~MB
    (2019-06-13 06:27)
    Zastanawia mnie skąd się biorą ludzie którzy nie mając podstawowej wiedzy wypowiadają się na ten temat. Może to trzeba leczyć? Tylko nie w szpitalu a w szkole. Ale jak widać szkola nie ma ostatnio szans. Nauczyciele bedą brani z lapanki.
  • ~niekonwencjonalnie
    (2019-06-13 09:20)
    Słyszałem, że w jakimś kraju jednak skutecznie leczą. Chłostą z pokrzyw.
  • ~wjw
    (2019-06-13 12:21)
    Polski KK potrafi to „leczyć”.
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-06-13 08:47)
    A niejaki Hoser leczyć chciał !

Może zainteresować Cię też: