• ~stara i brzydka
    (2013-10-08 10:25)
    Czy to artykuł napisany w celu obrzydzenia starości i ludzi starych.Starość jest nieuchronna -to proste.Czy może ten artykuł prowadzi do eliminacji starych i brzydkich?Od pewnego czasu tak odczuwam.Już jedna pani z rządu powiedziala cos o starych a dziś zobaczyłam jak ze wstrętem mloda odsunęla moją rękę -myślalam że ją urwie-a ja chcialam tylko zapłacić za towar i naprawdę niechcący ją dotknęłam.Tym bardziej zaczynam nienawidzieć młodych za pogadrę...
  • ~hanka
    (2013-10-09 20:14)
    duze zeby w pewnym wieku,to juz wina protetyka...
  • ~Dziadziunio
    (2013-10-09 21:55)
    Ja mam 64 lata i bzykam sąsiadkę, która ma 52 i sołtyskę, co ma 46 lat. Muszę tak, bo moja ślubna już nie chce. Starość jest piękna,
  • ~Robnad
    (2015-09-15 15:03)
    Mnie już wisi flet a raczej flak . Czy to też starość ?
  • ~HE,HE,HE
    (2015-09-15 15:01)
    wasz tzw predyzent chyba się starzeje ,ma już siwe włosy . Nie dziwię się ,że już dziecinnieje !
  • ~Dziadzio wisi mi lacha
    (2013-10-07 18:15)
    Ja nie mam wydłuzonych zębów bo mnie wyleciały za to poszło mi na penisa a mam go jak zbój ze gruchy z drzewa strącam
  • ~Zgredek
    (2013-10-07 07:54)
    Czy to niesiołowski stefcio ?
  • ~jam ci.
    (2013-10-07 08:39)
    Szejnfeld bez botoksu, sam rozum.
  • ~TARANTULA
    (2013-10-07 21:53)
    Nie wszystkie te oznaki muszą wystepować u kazdego człowieka,
    i nie jednoczesnie, ale raczej selektywnie. Nowoczesna kosmetyka
    pozwala w znacznym stopniu pozwala maskować niepożądane objawy.
    Wiele osób przez całe zycie zaniedbuje swój wygląd, te sa bardziej
    narazone. Nałezy wymienić - oprócz statycznego wyglądu fizycznego
    - osłabienie postawy, utratę poczucia równowagi, powłóczenie nogami,
    opuszczoną głowę, inne złe przyzwyczajenia. Najwazniejsze - zewnętrzne
    oznaki psychiczne i behawioralne. Konieczny jest optymizm i czujność,
    świadomość własnego postępowania i stałe korygowanie.
  • ~kred
    (2013-10-12 23:38)
    Większą oznaką są wydłużające sie uszy.Zwykle okrótnie szkaradne,niemal do obojczyka.