• ~ewa koby
    (2014-03-12 17:53)
    zobaczyles jakie choroby wywoluja dentysci nie leczac prawidlowo zebow ale to rzemioslo i wszyscy producenci cukrowych past do zebow nie maja interesu zeby twoje zeby byly zdrowe
  • ~Stefan . F.
    (2015-05-31 14:14)
    Często nie zdajemy sobie sprawy jak NFZ , rąbie mnie i nas wszystkich na kasę za wizytę u stomatologa i usunięcia zęba nie przedniego trzeba płacić , to po co jest ten znienawidzony NFZ przezmianie i resztę społeczeństwa , nic tylko za wszystko płać z prywatnej kieszeni, a płacę ja i resztę ludzi na NFZ , z naszych podatków , to jak to jest , płacę na NFZ z moich podatków i dodatkowo jeszcze muszę płacić prywatnie u stomatologa , to gdzie i na co idą moje pieniądze z moich podatków i naszego społeczeństwa, to ja wolę osobiście zlikwidować NFZ , wystarczy jak jest ministerstwo zdrowia i niech te pieniądze z podatków będą wydawane rozsądnie i uczciwie , nie na premie i nagrody tylko najpierw na leczenie społeczeństwa , a póziniej na nagrody i premie niech się najpierw urzędy wykażą dobrą i legalna pracą bez ociągania się i robienia łaski nam obywatelom , wszak to my was utrzymujemy podatnicy. a jak nie to zwrot podatków za lata płacenia na NFZ.
  • ~vi
    (2014-07-15 15:49)
    {Pan dr ZAPOMNIAL o REFLUKSIE ŻOŁĄDKOWO- PRZEŁYKOWYM< ktory NISZCZY SZKLIWO i DZIĄSŁA PRZEZ CALA NOC, nawet wiecej, niz bulimia
  • ~ewa koby
    (2015-05-21 16:31)
    nie masz zebow straciles usmiech ze sztucznymi mozesz sie tylko szucznie usmiechac bo w eu stomatologia to rzemieslnicy to jacys podli ludzie uprawiajacy ten zwod zawodu dla komercji kasowania czlowieczenstwa i jego zdrowia w afryce i wszystkich innych kontynentach tego problemu nie ma tylko eu i usa +rosja ale tam im amalgamatu olowiowego nie wstawiaja tylko zloto ewa koby
  • ~Frida
    (2014-03-12 07:10)
    Słyszałam, że zajady mogą byś spowodowane niedoborem witaminy A, czyli jest całe mnóstwo dolegliwości widocznych w ustach ;/
  • ~2bpr
    (2014-03-13 06:03)
    Cholera ;/
  • ~issa
    (2019-09-21 22:08)
    rozumiem, że jak ktos nie ma zębów, to jest zdrowy jak rydz? To co ci emeryci robia pod gabinetami?
  • ~piotr
    (2014-03-12 21:28)
    juz dawno pisalem ze slugusi Moskiewscy w Polsce, z nieudolnymi, marnymi dziennikarzynami z gazetyANTYpolskiej, nienawidza Polakow, polskich sukcesow ekonomicznych, polskich sukcesow w Unii Europejskiej

    sluza doktrynie Putina, ktora POLEGA NA UTRZYMYWANIU W KRAJACH EUROPY WSCHODNIEJ, GOSPODARCZEJ I POLITYCZNEJ NIESTABILNOŚCI.
    Ta role w Polsce, spelniaja niestety z powodzeniem, jego slugusi kaczynski,rydzyk i macierowicz i z tego Polacy powinni sobie dokladnie zdawac sprawe.

    siedzieli cicho, ale juz dostali instrukcje od swoich bolszewickich lajdakow I pluja .
  • ~korega
    (2015-05-21 09:41)
    ja mam calkowicie sztuczne zagladam i nie widze nic wy oszusci
  • ~karoo