• ~grażka
  (2017-02-23 10:18)
  Dominik i Zofia wiedzą co dobre ;) Mój zestaw do dbania o oczy to delikatny płyn do demakijażu, poranne ćwiczenia (całego ciała, ale oczu też;)), Starazolin Hydrobalance. Nie noszę okularów, bardzo rzadko mam zmęczone oczy i właśnie myślę, że to dzięki codziennemu dbaniu.
 • ~Zofia
  (2017-01-16 16:43)
  Oj tak, szczególnie jeżeli chodzi o zapobieganie i codzienne nawyki. Po długotrwałym dyskomforcie i szukaniu przyczyn, lekarz polecił mi codzienne nawilżanie oczu (nie noszę soczewek ani okularów). Rzeczywiście już po pierwszym użyciu (mam Starazolin, niebieski, bardzo polecam) było czuć super różnicę, a po kilku tygodniach regularnego zakraplania, nawet przy większym zmęczeniu moje oczy zupełnie inaczej reagują.
 • ~Dominik
  (2017-01-31 15:03)
  Ha, czyli dobrze, że sobie oczy zakraplam cały czas, nawet, jak nie czuję potrzeby ;) Starazolin niebieski dwa razy dziennie w moim przypadku i widzę jak nowonarodzony ;)
 • ~masterski
  (2017-10-06 15:47)
  Przez ostatni czas musiałem bardzo chronić swoje oczy i wiem coś na ten temat. A dlaczego? W końcu zdecydowałem się na laserową korekcję wad wzroku metodą Lentivu i zmieniło się wszystko! Klinika Optegra postarała się o to, aby znów dobrze widział.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.