• ~Precz z Wawelu
  (2018-05-10 21:06)
  Nie ściemniaj koleś, śmierdzi na kilometr reklamą. To oszustwo, konopie mogą tylko łagodzić część objawów. Nie wyleczą raka i nie ma,, IV fazy,, tylko IV stopień złośliwośći WHO.
 • ~artur
  (2018-10-29 15:44)
  Fantastyczne ! Ojciec - profesor , a syn - już doktor 8-) Obydwaj mają bardzo mądre głowy i prawdziwie złote ręce 8-) Życzę Panom : dużo zdrowia i wiele sił , abyście mogli pacjentom tak pięknie pomagać 8-)
 • ~gośc
  (2018-05-10 12:21)
  jeden z moich przyjacół ma raka, wykryty w lutym zeszłego roku . Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili chodzi na cykle chemii i wyszukał w necie dobre opinie na tenat ekstraktu konopnego CBD + CBDA 6 % carun... podobno konopia tej odmiany jest hodowana tylko w 3 miejscach na świecie kupił w Poznaniu na ul. Ratajczaka 33 w sklepie konopnym mają też sklep internetowy jak komuś daleko www konopiafarmacja pl Świeże wyniki rezonansu - choroba cofnęła się o prawie połowe . Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.