Lek na raka, o który walczy Kora, będzie za darmo

| Aktualizacja:

Medykament, o który walczyła Kora, ma zostać wpisany na listę refundowanych preparatów. Będzie dostępny w ramach programu lekowego dla Polek chorych m.in. na raka jajnika.

wróć do artykułu
  • ~och och
    (2016-08-12 17:05)
    Jej ukochane PO jakoś nic takim chorym nie pomogło. Powinna PO dziękować,ŻE JUŻ NIE RZĄDZI i z wdzięczności POmaszerować w KODzie
  • ~J.K.
    (2016-08-12 20:03)
    Jestem naprawde bardzo wdzieczny wszystkim ktorzy sie do tego przyczynili moja zona ma tez raka jajnika w IV stadium nigdy by nas nie bylo stac na ten lek !!!!!
  • ~old 62
    (2016-08-12 15:56)
    Można też spróbować witaminy b17,która jest zawarta w kaszach migdałach,orzechach,pestkach owoców, a szczególnie w pestkach moreli.
  • ~olo
    (2016-08-12 17:35)
    A jak tam korowy piesek- Ramona? Nadal ćpa?
  • ~Franciszka
    (2016-08-12 20:17)
    Skończcie piep*rzyć. Nic nie będzie za DARMO tylko będzie REFUNDOWANE. Czyli zapłacimy wszyscy za leczenie Kory. Niech dalej pije, pali i ćpa, naród zrzuci się na jej leki.
  • ~sava
    (2016-08-13 07:18)
    dużo pani zawdzięcza rządom Prawa i Sprawiedliwości. Dotąd pozostawiona samej sobie, organizowała pani zbiórki. Proszę z wdzięczności pomagać innym, zwykłym ludziom-to bardzo ludzkie.
  • ~Maria Zielna
    (2016-08-12 23:05)
    sami widzicie jak jest -modlmy sie za ten rzad, ktory daje nadzieje chorym, modlmy sie za rzad za jego ciezkie decyzje -komu pomoc ? czy chorym,czy programem 500+ naszym dzieciom, czy frankowiczom ? jaka pojelibyscie decyzje ? w wielu krajach ludzi nie stac na takie lekarstwa, bo nie maja nawet ubezpieczenia -choroba oznacza ruine. Sami osadzcie -jest na jutubie film " Atak na Wallstreet" -dramat rodzinny. Wyiagnijcie wnioski.
  • ~uki
    (2016-08-12 17:41)
    A piesek kory, Ramona nadal ćpa?
  • ~wawa
    (2016-08-13 11:56)
    Rzygać mi się chce, jak czytam te medialne jęki o pomoc, osoby bogatej i mającej koneksje. Myślę o setkach a nawet tysiącach niezamożnych i równie cierpiących. Cichych i niewidocznych. Robienie koło siebie takiego szumu, jest obrzydliwe i niemoralne.
  • ~stary lekarz
    (2016-08-12 19:51)
    nie ma zadnego lekarstwa na raka, jest tylko chemia -bolesne przedluzanie cierpien - jak podaja badania 97% terapii jest nieskuteczne. Ten rodzaj raka - to efekt uzywania srodkow higieny zawierajace aluminium i pozbawiania owlosienia, ktore jest naturalna ochrona organow plciowych. To samo po pachami - rak piersi.
  • ~kobieta
    (2016-08-12 16:23)
    Brawo Kora i Kamil!
  • ~Fun
    (2016-08-12 21:36)
    Lekki odjazd. Ogólnie znana celebrrytka i ma problem - kasą. Jaj jak berety. Emeryci kupują bułki po 23 grosze.
  • ~Helena
    (2016-08-13 07:41)
    Dziękuję ministrowi zdrowia!!! wszystko to co przyczynia się do zmniejszenia cierpienia jest dobre ,i nie ważne czy to p. Kora ,czy ktoś inny ważne ,aby można było pomóc. Brawo dla rządu PiSu!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~antyMOnia
    (2016-08-13 13:43)
    SzKODa, że derdziennik nie napisał, że Kora i Sipowicz wielbiciele PO, mimo preferencji zdobyli się na podziękowanie MZ pisowskiego rządu. Może zresztą ta para wreszcie pojmie, że ich miłość do BK, Tuska i doktor Kopacz była ślepa.
  • ~r46
    (2016-08-12 18:35)
    Bóg nad panią czuwa i będzie pani zdrowa ale przez to całe zawirowanie uratuje pani dużo żyć innych kobiet.
  • ~maciek
    (2016-08-13 10:35)
    Rok leczenia to 288 000 zł co przy 200 kobietach daje 57 600 000 zł /rok.Rzadkich terapii jak ta jest mnóstwo. Co powiedzą tysiące innych , którzy nie mają nowotworu takiego jak Kora?
  • ~Mira
    (2016-08-13 07:51)
    Nie przepadam ostatnio za Korą, ale dobrze, że będzie mogła się leczyć i życzę jej dużo zdrowia.
  • ~andrzej
    (2016-08-16 08:15)
    A co z kasą zebraną od fanów? Dla Ramony?
  • ~sp
    (2016-08-14 14:14)
    Przykre, że jest krótka kołdra - gdzieś zabraknie.
  • ~nina
    (2016-08-13 16:25)
    Dlatego ze zachorowala jedna z poslanek PiSu,stad ta szczodrosc . Niektore Leki na raka podrozaly nawet o 300%