• ~aleteia
    (2018-06-07 21:49)
    In vitro nie jest metodą leczącą lecz inżynieryjną. Po co ludziom wmawiać nieprawdę? Podobnie jak związek osób tej samej płci. Będzie on jakimś związkiem, ale nigdy nie będzie małżeństwem.
  • ~fantasmagoria...
    (2018-06-07 21:09)
    za 25 lat spotka się Jaś z Małgosią... cześć jesteś taaaka piękna... cześć a ty taki odważny... zakochałem się w Tobie... a ja w Tobie... weźmy ślub. ok. …Panie doktorze, co jest z nami nie tak, dlaczego to się stało... hmmm… no cóż... jakby to powiedzieć... z genetycznego punktu widzenia pochodzą Państwo od tego samego ojca... sic!{}
  • ~irracjonalność
    (2018-06-07 21:56)
    Nie rzadko bezpłodność jest konsekwencja stosowania antykoncepcji przez lata. Jak więc ktoś walczył rozmyślnie z płodnością przez lata to niech teraz finansuje sam jej leczenie. Logiczne, prawda?
  • ~vjk;.
    (2018-06-08 23:22)
    A tysiące zaborcjonowali !!
  • ~wierny
    (2018-06-11 21:34)
    Dzięki Bogu, że metodą IN VITRO,jeżeli było to konieczne dla szczęścia małżonków . Pamiętajmy że zgodnie z nauką KRK nic nie dzieje się na świecie bez WOLI BOGA. Ten ksiądz, który niedawno głosił,że dzieci poczęte tą metodą są rozpoznawalne na ulicy bo mają wklęsłe czoła, to antychryst, bo neguje dzieło boskie. EPISKOPAT UZNAJĄCY POCZĘCIE TĄ METODA ZA GRZECH NIE MOŻE MIEĆ RACJI, BO ZAPRZECZA WOLI BOSKIEJ. AMEN
  • ~End
    (2018-06-10 16:46)
    Biedronia zaplodnic przez invitro niech ma potomka.
  • ~złośliwy
    (2018-06-11 20:03)
    No to teraz trzeba zgodnie z wytycznymi PISu w obecności księdza egzorcysty wszystkie te dzieci utylizować.
  • ~Kasia
    (2018-06-11 11:12)
    143 ciaze i 80 dzieci, czyli 63 umarlo, bo ktos tam poczul sie bogiem.......... Daliby te pieniadze zeby ludzie nie musieliby tyle czasu do specjalistow czekac.
  • ~Krzysiek
    (2018-06-11 18:36)
    A ile dzieci zginęło, bądź jest mrożonych???
  • ~pyton
    (2018-06-12 23:30)
    mają bruzdę?